Index finger pointing up icon

From: Germany

Location: Gorzów Wielkopolski, PL

On Useme since 30 October 2016

Business bag icon

Deals 111

SUCCESSFUL: 111

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 3

POSITIVE: 3

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Witam serdecznie, jestem native speakerem języka niemieckiego. Od 17 lat mieszkam i pracuję w Polsce. Nie tylko moje pochodzenie, ale i moje wykształcenie (Studiowałam germanistykę na Uniwersytecie Humboldt w Berlinie.) oraz moja bardzo dobra znajomość języka polskiego czynią mnie idealnym wykonawcą różnorodnych zleceń. Od kilku lat tłumaczę teksty zwykłe jak i specjalistyczne dla różnych firm i osób prywatnych. Moje translacje cieszą się uznaniem.

Skills

German Specialized Translation

Portfolio

TheBears.de

Dla sklepu internetowego thebears.de tłumaczyłam opisy produktów oraz prowadziłam fanpage w/w firmy na facebooku. Współpraca ta trwała 1,5 roku, aż firma zakończyła swoją działalność.

Opinions

Mr. Zack Zack
Mr. Zack Zack
on 2022-02-21
Wystawiona opinia
Profesjonalnie, na czas i zgodnie z ustaleniami. Jestem zadowolony. Będę korzystać. Polecam !
no avatar
Dchamerska
on 2019-10-23
Wystawiona opinia
Zleciłam pani Daji przetłumaczenie 2 ulotek marketingowych. Zlecenie zostało wykonane w ekspresowym tempie, komunikacja była także bardzo sprawna, a samo tłumaczenie z języka angielskiego na niemiecki bezbłędne. Bardzo polecam pracę z Panią Dają i na pewno jak będę tylko miała podobne zlecenia bardzo chętnie podejmę ponownie współpracę.
no avatar
on 2018-08-30
Wystawiona opinia
Świetny czas działania i dobrze wykonana paca. Polecam

Completed offers 1

  • Poszukujemy osób, które podejmą się prostych tłumaczeń na język niemiecki: -strony internetowe, landing page -opisy produktów w sklepie internetowym - etykiet produktowych - katalogu Chodzi o krótkie bieżące teksty w przypadku pojawiania się nowych produktów, lub wprowadzenie ewentualnych zmian. Głównie są to teksty marketingowe. Jesteśmy firmą produkcyjną z branży akcesoriuów elektroniki użytkowej. Poszukujemy kogoś kreatywnego z doskonałą znajomością języka. Czekamy na propozycję wraz ze stawką za 1000 zzs :)