Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Mszczonów, PL

On Useme since 16 January 2014

Business bag icon

Deals 11

SUCCESSFUL: 11

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Nazywam się Paulina Karolak-Adamczyk i jestem Wirtualną Asystentką. Pomagam przedsiębiorcom w ich codziennej pracy, dzięki temu zyskują dodatkowy czas i oszczędzają pieniądze.

Wyróżnij swoją stronę internetową i wyprzedź konkurencję!

Zamów teksty, które przyciągną potencjalnych klientów i zamienią ich w stałych odbiorów Twoich usług. Wiem, jak ważna jest treść i jak ważną rolę odgrywa w rozwoju biznesu. Nijakie opisy, powtarzane slogany, kopiowanie gotowych treści nie zwiększą Twojej sprzedaży.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

• Stworzę teksty na Twoją stronę www, które mocno wpłyną na wyobraźnię klienta. • Podejrzę, jak pracuje Twoja konkurencja i zaproponuję Ci działania, które pozwolą Ci być kilka kroków do przodu! • Opiszę produkty w Twoim sklepie internetowym, tak by reakcja klientów była jednoznaczna: Muszę to mieć!

Dlaczego współpraca z Wirtualną Asystentką jest korzystna dla pracodawcy?

1. Asystentka koncentruje się na wykonaniu zadania, a nie na rozłożeniu go w czasie i odsiadywania pustych godzin. To właśnie wyróżnia zawód Wirtualnej Asystentki- wykonuje zlecone zadania i jest za nie rozliczana. Nie płacisz za czas spędzony przed komputerem tylko za dobrze wykonaną pracę.

2. Korzystasz z pomocy Asystentki wtedy, kiedy tego potrzebujesz, po zakupie wybranego pakietu godzin możesz go wykorzystać przez określony czas np: 1,2 lub 3 miesiące.

3. Oszczędzasz nawet do 13 000 tysięcy złotych, które należy odprowadzać przy zatrudnieniu pracownika na pełen etat. Nie musisz wyposażać nowego miejsca pracy czy wynajmować powierzchni biurowej.

Skills

English

Portfolio

Portfolio item
Portfolio item