Ciemna Strona Księżyca

Ciemna Strona Księżyca

Joined on: 2019-10-10
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: articleblogcopywritingenglishfacebookfanpagepre-sell textproduct descriptionsearch optimizationsectorseoservice descriptionsocial mediaspecializedtechnicaltext editingtranslation

Nazywam się Maciej Ataman a jedną z moich pasji jest pisanie. Fascynuję się muzyką, literaturą popularnonaukową, motoryzacją oraz kolarstwem. Znam narzędzia i techniki pozwalające na optymalizację tekstów pod kątem SEO i wiem jak używać ich, aby nie cierpiała na tym merytoryczna i stylistyczna strona artykułu. Wyznaję zasadę, że pisanie to przede wszystkim czytanie, gdyż każde zlecenie wymaga zagłębienia się w źródłach i wnikliwej weryfikacji informacji.

Antymateria

W Antymaterii prowadziłem bloga, social media, sklep internetowy. i kampanie adwords Niestety, brak środków i czasu spowodował ograniczenie współpracy przed doprowadzeniem strony do stanu idealnego. W linku przykładowy wpis blogowy o tematyce techniczno- historycznej.

https://antymateria.com/historia-firmy-columbus-sto-lat-ewolucji-stalowej-rurki/ download:

Klub Karate Gorilla

W klubie Gorilla prowadzę od niedawna Facebooka oraz zarządzam kontem Google MyBuisness. Pierwsze efekty już się pojawiają.

https://www.facebook.com/klubkarategorilla/ download:

W dechę

Kilka lat temu prowadziłem swój serwis narciarski. Wtedy właśnie zacząłem interesować się reklamą i social media. Choć nie miałem żadnej specjalistycznej wiedzy, entuzjazm i szczerość popłaciły.

https://www.facebook.com/wdecheserwis/ download:

Tomasz Deput- fijoterapeuta

Stworzenie treści i optymalizacja pod kątem SEO.

https://www.masaz-i-rehabilitacja-pruszkow.com/ download:

No reviews.