Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 21 November 2021

About me

Każdy pyta mnie, jak to robię, skąd czerpię tę radość? Ale przecież to tak nie wygląda! Owszem kieruje mną motywacja wewnętrzna, bo nie wyobrażam sobie życia bez tworzenia, ale jest również i ta zewnętrzna - zapewnienie mojej rodzinie poczucia bezpieczeństwa poprzez podnoszenie statusu finansowego. To, że dążę do zarabiania pieniędzy nie wyklucza tego, że jak się do Ciebie zgłaszam, to znaczy, że wierzę w Twój projekt, bo w mojej opinii robisz coś wartościowego, coś co idzie na ten moment w parze ze mną.

Na co dzień jestem nauczycielem i edukatorem. Praca ta nie daje satysfakcji finansowej, ale znacząco napędza moją kreatywność i zapał do tego, aby coś wreszcie zmienić w polskim szkolnictwie na nieporównywalnie lepsze... Lubię rapować, sam piszę swoje teksty. Czytam wiele książek związanych z edukacją, nowatorskimi rozwiązaniami, nowoczesnymi technologiami, psychologią, filozofią i kryminalistyką. Nie uciekam od beletrystyki i biografii.

Moje nisze: szkolnictwo, edukacja, SmartParenting, kreatywność, S

Skills

Blog Buzzmarketing Copywriting Css Fanpage Frontend Html5 Php Product description Python Social media Web site

Portfolio

Survey Form - FreeCodeCamp

Formularz, który był jednym z zadań koniecznych do ukończenia kursu Responsive Web Design na platformie freecodecamp.org