Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Rykoszyn, PL

On Useme since 18 October 2021

Business bag icon

Deals 4

SUCCESSFUL: 4

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Cześć!

Jestem młodym kreatywnym web developerem z poczuciem estetyki. Obecnie studiuję informatykę na Politechnice Świętokrzyskiej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w budowaniu od zera i kodowaniu stron internetowych w oparciu o technologie takie jak:

HTML5, CSS3, Bootstrap, Tailwind, JavaScript (ES6), PHP, TWIG, GRAV, Wordpress, Woocommerce.

Zrealizowałem komercyjnie ponad 100 projektów, jestem również specjalistą opieki i supportu technicznego stron. Na codzień pracuję w w warszawskim software house, w którym spełniam się jako programista wordpress.

Z przyjemnością stworzę, lub rozbuduję dla Ciebie stronę internetową, zaprogramuję niekonwencjonalne rozwiązanie i pomogę we wszelkich kwestiach administracyjnych.

Odwiedź moją stronę

Skills

Adobe photoshop Blog Bussines card Cms Coding Crm Css Frontend Graphics Html Html5 Javascript Layout design Logo Mysql Online shop Php Rwd Slicing html Slicing psd Web design Web development Web site Website administration Woocommerce Wordpress

CV / Résumé

Jan 2022 - Now

Junior Wordpress Developer [SLA]

Develtio

Udział w zaawansowanych projektach z całego świata. Tworzenie szablonów, kodowanie landingów, konfiguracja i programowanie customowywch wtyczek do Wordpress.

Jan 2021 - Now

WebDeveloper / Webmaster

UTI.PL

Tworzenie stron internetowych zgodnie z wytycznymi klientów. SEO i optymalizacja www. Administracja stronami w ramach pakietu opieki.

Jan 2018 - Now

Webdeveloper & webdesigner & webmaster

bwstrony.pl

Tworzenie stron internetowych w ramach freelance. Design i analiza wymagań. Doradztwo w zakresie projektu. Wsparcie poprodukcyjne.

Portfolio

DoMateo Kielce

Responsywna strona www stworzona dla cukierni w Kielcach. Stworzona w wydajnym systemie GRAV CMS, customowy kod i formularz zamówienia.

Nowestylowe

Nowestylowe - architektura wnętrz. Strona www zbudowana w oparciu o koncepcję klienta.

ELBEM meble

Responsywna strona www stworzona dla rozwijającej się marki eleganckich i nowoczesnych mebli. Zaimplementowany moduł katalogu pozwalający na szybkie i proste dodawanie nowych produktów.

DreamTeam Kielce

Strona www dla popularnego zespołu trenerów personalnych w Kielcach

Pomoc Drogowa Kielce

Strona wizytówka napisana w Bootstrap, optymalizacja strony