APapuga

Joined on: 2020-09-16
Tczew, Poland
Verified
SKILLS: adobe illustratoradobe photoshopadvertising photographyallegrobannerbusiness photographybussines cardcssdodawanie produktówdtpgraphicsillustrationslayout designlayout designleafletslogomagentoonline shoppanoramic photographyphotographypostersslicing htmlszparowanietemplatestypographyvector graphicsvideo editingvirtual officeweb designweb sitewoocommercewordpress

Witam!

Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie doświadczenie i niebanalne podejście. Fakt, mam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym, fotografii, prowadzeniu stron i sklepów internetowych itp., ale nie to jest najważniejsze. Pracuję tak, by każdy kontrahent otrzymał to, czego potrzebuje, co chce, co sobie wymarzył.

Posiadam 10-letnie doświadczenie we wdrażaniu stron i sklepów internetowych, uzupełnianiu produktów tradycyjnie i z baz danych, grafice wektorowej i rastrowej, fotografii produktowej, projektowaniu plakatów, broszur do druku, prac dla social media i innych podobnych prac.

Zawsze terminowo i na temat z dużą dawką dobrego humoru...

Zapraszam, Adam.

Ostatnie wdrożenie WP

Strona poświęcona ochronie wzroku podczas uprawiania sportu i aktywności fizycznej. Zakres prac: instalacja Wordpress, edycja szablonu, uzupełnienie podstron, katalogu, grafiki, teksty i opisy, *dodatkowe pola WP*.

https://leaderpolska.pl download:

Ostatnie logo CLARO

Aranżacja logo dla dobrze rozwijającej się firmy z usługami estetyzacji, czyli po prostu firmy sprzątającej. Dodatkowe prace związane z ulotką, wizytówką i grafikami do socialmeddia.

Grafiki i logo dla na prawdę niezłego serwisu motocyklowego

Świeżo założony serwis motocyklowy, którego właściciel ma ogromne doświadczenie w branży. Decyzja o jego powstaniu była trudna w naszych czasach, ale dobre logo pomogło w decyzji.. jak się okazało, dobrej. :)

No reviews.