Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wrocław

On Useme since 7 January 2019

Business bag icon

Deals 7

SUCCESSFUL: 7

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2

POSITIVE: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Z wykształcenia jestem polonistką, z zawodu copywriterką. Zdarza mi się również redagować i wykonywać korektę. Inspiruje mnie język – także ten wizualny – oraz kultura i popkultura.

Moją specjalnością są krótkie formy (hasła, slogany, nazwy, treści na strony internetowe i do ulotek) oraz praca koncepcyjna i pisanie scenariuszy animacji. Bardzo chętnie tworzę również dłuższe teksty: do broszur i katalogów, a także na blogi i serwisy zewnętrzne.

Zawsze dbam o to, by przygotowywane przeze mnie teksty były poprawne językowo i dopasowane stylistycznie do odbiorcy, a także do kontekstu, w jakim mają funkcjonować.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio:

https://annastelmaszyk.portfolio.site/

Skills

Article Copywriting Service description Social media Text editing

Portfolio

Atrakcje ziemi kłodzkiej

Teksty opisujące najciekawsze miejsca i atrakcje zlokalizowane w powiecie kłodzkim.

Portfolio item Randstad - animacja

Interaktywny test pozwalający sprawdzić swoje zawodowe spełnienie.

(koncept, copy, współpraca ze studiem kreatywnym Kohe)

Portfolio item Etykiety na wino

Świąteczne etykiety na wino przygotowane we współpracy ze studiem kreatywnym Kohe.

Portfolio item Grupa LUX MED

Przykłady komunikacji przygotowanej dla marki LUX MED.

Ion Magnum_wywiad__AnnaStelmaszyk.pdf
Wywiad z kosmetologiem

Wywiad porusza temat zastosowania oraz zalet zabiegu Ion Magnum

Portfolio item Randstad

Przykłady komunikacji przygotowanej dla firmy Randstad.

Portfolio item Naming

Przykłady opracowanych przeze mnie nazw firm, produktów i usług.

Opinions

no avatar
TOmasz
on 2020-07-07
Wystawiona opinia
Zgodnie z umową, zgodnie z czasem. Pani Anna wykazała się kreatywnością i wysokim poziomem pisanych tekstów. Bardzo dobry kontakt.
Optima Business
Optima Business
on 2020-01-22
Wystawiona opinia
Otrzymaliśmy kreatywne, unikalne opisy produktów. Takie jakich oczekiwaliśmy. Osoba sumienna i terminowa. Dziękujemy za projekt i polecamy.

Completed offers 7

  • Opisy dla 11 produktów, składające się z 3 zdań. Treści pisane w stylu sympatycznego profesjonalisty, proste, niczym opis płyty Dawida Podsiadło. Projekt ASAP. Możliwa negocjacja stawki.
  • Trzeba przeczytać i poprawić pod kątem stylistyki i interpunkcji kilkanaście bardzo krótkich tekstów (po 4-5 zdań), tematyka dotyczy nauki języka polskiego jako obcego.
  • Witam serdecznie, Zlecenie dotyczy 4 tekstów - wpisów blogowych ok. 3500zzs/wpis, do sklepu e-commerce z poduszkami dekoracyjnymi. Tematyka: wystrój wnętrz, aranżacja salonu, dekoracje do domu, poduszki dekoracyjne itp. Treść wpisów - propozycje osoby piszącej do wspólnego uzgodnienia. Zastosowanie zasad SEO. Mile widziane zainteresowanie lub doświadczenie z tematyką "wnętrzarską" :) Czas wykonania: 1 wpis do 10.06. 2 wpis do 17.06. 3 wpis do 24.06. 4 wpis do 01.07 Oczywiście wpisy mogą być dostarczone wcześniej Nie rozliczamy się poza Useme, dlatego proszę o podanie pełnej kwoty za zlecenie.
  • Szukam kogoś do przygotowania content calendara na potrzeby Facebooka. Strategię komunikacji i co chcemy w kalendarzu zawierać mamy wstępnie przemyślaną ale jestem też otwarty na zmiany. Po Twojej stronie byłby concept + copy + link do grafiki. Po naszej stronie już przygotowanie grafiki docelowej, wrzucenie oraz moderacja. Zakładam około 8-12 postów miesięcznie. Jeżeli jesteś zainteresowana daj proszę znać. Najlepiej z przykładami postów / profili które popełniłaś/popełniłeś :)
  • Dzień dobry, Zlecę napisanie tekstu maila do 500 znaków . Moje oczekiwania: tekst jest zwięzły ale ma wyrażać zamysł wysyłającego jednocześnie być lekki w odbiorze i zachęcający przeczytania do ostatniej kropki. Tekst ma być poprawny pod względem : stylistycznym, gramatycznym, logicznym a zarazem łatwy w odbiorze. Ocena proponowanej usługi powinna nastąpić na bazie przykładowego tekstu ( o podobnym rozmiarze) z dowolnej dziedziny. Oferty przyjmowane będą do momentu zakończenia ogłoszenia .
  • Witam, Poszukuję kreatywnego freelancera do stworzenia namingu, nazwy dla nowopowstającej marki kosmetycznej. Targetem marki są profesjonalne wizażyski i makijążystki w Polsce jak i pasjonatki makiajżu. W ofercie znajdzie się "kolorówka" do makijażu twarzy. Będzie to podmarka sklepu internetowego innej marki, która ma już swoich klientów w branży, które należą własnie do tego profilu powyżej. Szukam nazwy kreatywnej, wpadającej w ucho i ładnie wyglądającej. Szukam osoby, która miała już styczność z namingiem i na etapie wyboru oferty pochwali się portfolio. Zdecydowanie powinna być to nazwa własna. Pozdrawiam!
  • Perswazyjny opis nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż - głównie rynek wtórny. Chwytliwy nagłówek, opis okolicy, opis samej nieruchomości. Teksty pisane językiem korzyści.