Anna Czermak

Anna Czermak

Joined on: 2017-02-26
Kalwaria Zebrzydowska, Poland
Verified
SKILLS: adobe illustratoradobe indesignadobe photoshopbannerbussines cardcorel drawcorporate identitydtpillustrationslayout designleafletslogophotographyposterspre-pressretouchszparowanietypographyvector graphicsvisualization

Witam!

Jestem Anna i zajmuję się grafiką już od kilku lat. Podstawą dla obrania tej ścieżki była pasja do rysunku i malarstwa. Jeszcze w szkole podstawowej, aż do szkoły średniej uczęszczałam na lekcje rysunku i rozpoczęłam szlifowanie warsztatu. Staram się wciąż rozwijać biorąc udział w wykładach z zakresu designu, warsztatach pobudzających wyobraźnie i odwagę twórczą, śledząc trendy i czytając książki specjalistyczne. Praktyczne doświadczenie zdobyłam podczas pracy w firmie poligraficznej oraz agencji reklamowej gdzie nauczyłam się podstaw dtp; wiem jak prawidłowo przygotować projekt do druku i na co powinno się uważać w tym procesie.

Głównie zajmuję się projektowaniem identyfikacji wizualnej, tworzeniem ilustracji i ogólnie rozumianą kreacją. Kładę nacisk na to, aby moje projekty były ponadczasowe, oryginalne i zgodne z oczekiwaniami klienta. Ważne jest dla mnie zadowolenie zleceniodawcy, które daje szanse na dłuższą współpracę i rekomendację.

Jestem też początkującym motion designerem, dlatego mogę podjąć się prostych animacji.

Zachęcam do współpracy!

Logotypy i elementy identyfikacji wizualnej.

Najważniejsze cechy dobrego logo to prostota, oryginalność i rozpoznawalność. Przy projektowaniu znaku staram się łączyć symbole związane z branżą zachowując jego minimalizm. W myśl zasady "mniej znaczy więcej" projektuje logotypy, które są proste, ale mają duże znaczenie.

https://www.behance.net/gallery/73542495/Ksiazeczki-Okolicznosciowe

Ilustracje i grafiki 2d.

"Artystą kieruje nie potrzeba tworzenia podobizny rzeczy realnych, lecz pragnienie oddestylowania z sytuacji rzeczywistych głębszych, istotnych aspektów życia"

-Rudolf Arnheim

https://www.behance.net/Bubuja

Ulotki, plakaty, bannery - druk i internet

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w przygotowaniu projektów do druku. Wiem na co uważać, i znam zasady jakimi należy się kierować wysyłając projekty do druku.

https://www.facebook.com/czermanna/

Wizytówki dwustronne

Logo, Key Visual dla firmy Hondo

Projekt logo firmy tworzącej rękodzieła w folkowym stylu.

Baner

Koncepcja minimalistycznego tukana

Projekt logo dla zespołu muzycznego

Key Visual projektu artystycznego

Logo i wizytówka

Patterny

Wizualizacje

Logo dla firmy kateringowej

Logo i wizytówki

Projekt identyfikacji wizulanej

Projekt logo, dobór kolorystyki oraz typografii.

Logo i projekt identyfikacji wizualnej dla firmy

Wizytówka dwustronna

Identyfikacja wizualna

Projekt papieru firmowego, koperty, wizytówki, stopki mailowej.

Projekt wizytówki

experience: positive | written:

Comment: Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaprojektowanych dla nas wizytówek. Realizacja terminowa i bardzo profesjonalna. Pani Ania wykonała projekt ponad nasze oczekiwania, na dodatek wykazała się elastycznym podejściem do naszych potrzeb, serdecznością i rzetelnością. Zdecydowanie polecam!

See all opinions...