Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Góra, PL

On Useme since 8 April 2023

About me

Znam biegle język angielski i portugalski oraz język niemiecki w stopniu B2. Mam trzyletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji w tych językach. Dodatkowo posiadam doświadczenie w tłumaczeniach pisanych, robieniu transkrypcji oraz montażu wideo i audio.

Skills

Article Blog Copywriting English German Online lessons Portuguese Product description Service description Text editing Translation Video editing Virtual office

CV / Résumé

Sep 2019 - Jun 2021

Edukatorka i korepetytorka

Alleverse

1) Korepetycje z języka angielskiego, portugalskiego oraz niemieckiego, 2) Prowadzenie warsztatów i zajęć online dla dzieci i młodzieży, 3) Montaż materiałów wideo, 4) Pisanie treści na stronę internetową oraz tworzenie grafik na social media.

Jan 2018 - Aug 2019

Koordynatorka projektów

Migrant Info Point

1) Pisanie projektów realizowanych przez fundację, 2) Tworzenie treści na stronę internetową, np. opisów wydarzeń oraz na social media, 3) Tłumaczenia na polski oraz angielski.

Sep 2017 - Dec 2018

Asystentka prawnika

Lubbe Łuczak Grykiel Kancelaria Prawna

1) Redagowanie tesktów prawnych, 2) Tłumaczenie tesktów jak polityka prywatności, treści RODO na język angielski oraz z angielskiego na polski, 3) Tworzenie transkrypcji rozpraw.

Nov 2015 - Sep 2017

Koordynatorka projektów

Fundacja MamyGłos

1) Pisanie tekstów na stronę internetową i do newslettera, 2) Koordynacja projektów społecznych, 3) Tłumaczenie tesktów na język angielski oraz z polskiego na angielski, 4) Tworzenie transkrypcji podcastów oraz wywiadów.

Portfolio

Filmik z półkolonii

Montaż filmiku z półkolonii Fundacji Bezlik.

Filmik edukacyjny

Montaż filmiku o tolerancji.

Filmik edukacyjny Fundacji Bezlik

Przygotowanie tekstu, oraz transkrypcji wideo.