AgnieszkaCz

AgnieszkaCz

Joined on: 2019-04-02
Kraków, Poland
Verified
SKILLS: adobe illustratoradobe indesignadobe photoshopbannerblogbussines cardcorporate identitygraphicsillustrationslayout designlayout designonline shoppostersvector graphicsweb designweb sitewoocommercewordpress

Nazywam się Agnieszka Czubak. Jestem grafikiem, który do swoich projektów dodaje magiczny efekt „WOW!”.

Tworzę piękne i przyciągające wzrok materiały graficzne, ilustracje oraz funkcjonalne strony internetowe oparte na Wordpressie. Przez grafiki podkreślam unikalne cechy Twoich produktów.

Pomogę Ci przyciągnąć klientów, z którymi zawsze chciałaś/chciałeś współpracować. Przez kilka lat pracowałam w jednej z największych norweskich agencji interaktywnych – dla klientów tworzyłam strony, dzięki którym zyskiwali większą rozpoznawalność na rynku, budowali swoją markę osobistą oraz skuteczniej trafiali do osób, którym sprzedawali swoje usługi.

Fiszbinka - strona www dla butiku z bielizną

Zakres prac: projekt logo i strony internetowej

Jak pomogłam? Początkowo Klientka potrzebowała wsparcia w podstawowym pozycjonowaniu – zaproponowałam hasła kluczowe, dzięki którym dotarcie do jej oferty stało się prostsze. Co więcej, odświeżyłam strukturę i design strony, aby umocnić markę Klientki i pomóc jej dotrzeć do nowej grupy docelowej. Zaproponowałam kampanię związaną z mailingiem, która zbiera pozytywne recenzje i zachęca do skorzystania z oferty sklepu.

http://fiszbinka.czest.pl/

Pabelle Slings - strona producenta chust do noszenia dzieci

Zakres prac: projekt strony internetowej i wdrożenie sklepu

Jak pomogłam? Przeniosłam sklep Klientki z platformy sprzedażowej, która była niemożliwa do wypozycjonowania – obecne rozwiązanie okazało się korzystniejsze finansowo niż płatności abonamentowe na platformie oraz pomogło w promocji jej produktów. Obecnie strona Klientki wyróżnia się swoim designem w jej branży. Wprowadzanie nowych produktów oraz zarządzanie stanem magazynowym sklepu stało się znacznie łatwiejsze.

https://www.pabelleslings.com/

Orlica Craft

Zakres prac: projekt strony internetowej i wdrożenie sklepu

Jak pomogłam? Stworzyłam dwujęzyczną stronę z blogiem, która zautomatyzowała sprzedaż wzorów i produktów, umożliwiła zwiększyć zyski przez sprzedaż na własnej stronie bez prowizji (w odróżnieniu od Etsy i Pakamery). Dzięki proponowanym rozwiązaniom udało mi się zabezpieczyć autorskie wzory Klientki przed rozpowszechnianiem w sieci, a sprzedaż produktów cyfrowych zapewnia jej przychód pasywny.

https://orlicacraft.pl/

Motania - identyfikacja wizualna oraz projekt voucherów, projekt sklepu internetowego

Projekt logo, dobór kolorów firmowych oraz fontów. Projekt layoutu oraz wdrożenie strony internetowej i sklepu

https://motania.pl/

Projekt papeterii ślubnych oraz okolicznościowych

Projekt wykonany na specjalne zamówienie - projekt miał nawiązywać do stylistyki lat 20 i filmu Wielki Gatsby

Bajkowo

Materiały promocyjne dla sali zabaw Bajkowo

No reviews.