Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Osieczany

On Useme since 20 July 2020

About me

Jestem grafikiem z wykształcenia, w 2020 uzyskałam tytuł Magistra Sztuki, ze specjalizacją w projektowaniu graficznym. Grafiką zajmuję się od wielu lat, mam doświadczenie w projektowaniu w różnych stylach na potrzeby moich klientów. Obecnie rozpoczęłam swoją działalność i pracuję jako Freelance Graphic Designer na pełen etat. Zajmują się szeroko rozumianym projektowaniem graficznym, w tym brandingiem, tworzeniem treści dla e-commerce i na Social Media, projektowaniem banerów, reklam i grafik internetowych, ilustracją 2d w stylu wektorowym i digital painting, DTP oraz web designem (UI & UX), ale żadna praca nie jest mi straszna, szczególnie dotycząca grafiki. Zajmuje się też pisaniem treści copyrighterskich. Mam doświadczenie w różnych branżach, głównie e-commerce, IT, przemysłowej i artystycznej. Pragnę poszerzać swoje umiejętności i odkrywać nowe horyzonty. Personalnie ilustracja i storytelling są dla mnie szczególnie satysfakcjonujące. Jestem osobą spokojną i pracowitą, ale cenię też dobre poczucie humoru.

CV / Résumé

Apr 2024 - Now

Freelance Graphic Designer

Porokani

Zajmuję się projektowaniem graficznym, tworzeniem spójnych identyfikacji wizualnych, DTP, ilustracją 2d, retuszem, fotomanipulacją, web designem, tworzeniem contentu dla e-commerce oraz treści na SM.

Mar 2021 - Feb 2024

Graphic Designer

Netfox w Myślenicach

Zajmowałam się głównie projektowaniem dla e-commerce, retuszem zdjęć produktowych i aranżacyjnych, tworzeniem specjalistycznych treść na różne marketplace'y, a także web designem, tworzeniem treści na SM oraz współpracą z zespołem marketingowym.

Apr 2019 - Oct 2019

UI&UX Designer Intern

ABB H5 w Krakowie

Po roku pracy jako grafik w ABB dołączyłam do zespołu UXowego, gdzie pracowałam głównie nad aplikacją do projektowania transformatorów, a także zapewniałam stałe wsparcie graficzne, UI oraz UX dla mojego zespołu jak i dla innych w różnych oddziałach.

Mar 2018 - Mar 2019

Graphic Designer Intern

ABB SDC w Krakowie

Staż w ABB rozpoczęłam na ostatnim roku studiów graficznych. Jako stażystka byłam jedyną graficzką na miejscu w biurze, dlatego moja praca polegała na współpracy ze wszystkimi zespołami i zapewnianiu im wsparcia graficznego.

Oct 2015 - Jun 2022

Grafik

Freelance

Ze względu na studia dzienne, nie mogłam podjąć pracy na cały etat, dlatego freelance w tamtych czasach był dla mnie pracą dodatkową. Zajmowałam się głównie projektowaniem graficznym oraz ilustracją.

Portfolio

Portfolio item Portfolio na Behance

Zapraszam do mojego portfolio na behance, gdzie prezentuje przekrój różnych projektów, które miałam przyjemność wykonywać.