Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Godziesze Wielkie

On Useme since 3 February 2021

About me

Kochamy tworzyć coś nowego i pasjonują nas początki - mamy doświadczenie przy zamienianiu małych firm w duże przy okazji wielu branż - od międzynarodowych E-Commerców do lokalnych działalności usługowych. Nie straszny nam żaden nawet najdziwniejszy gotowy silnik sklepowy czy egzotyczny CMS napisany w trakcie uniesienia narkotykowego studenta 1 roku informatyki - dostarczamy wyniki a nie wymówki. W ramach naszej współpracy oferujemy również bardzo korzystne i partnerskie umowy dla naszych klientów - od innych firm SEO odróżnia nas krótki okres wypowiedzenia. Edukujemy naszych klientów i nie musimy zmuszać ich do współpracy z nami przy użyciu umów z rocznym wypowiedzeniem i armii prawników!

Jeśli szukasz małej agencji która poświęci ci czas i stworzy indywidualną strategie w cenie która nie zabije twój biznes przed powstaniem - polubimy się Jeśli rozumiesz że cierpliwość jest gorzka a jej owoce słodkie - pokochamy się Jeśli dwa poprzednie zdania trafiają w twój gust - zadzwoń! Obiecujemy że nasze audyty techniczne nie zaczynają się od "Ło panie kto to panu tak..."

Bonusowo w skrócie o nas z naszej strony www: "Jesteśmy kilkoma wolnymi elektronami, które połączyły się tworząc zalążek czegoś nowego Zmieniamy, analizujemy, tworzymy – słowem wpływamy na to jak wyglądać może Twoja firma!"

Skills

Advertising photography Business photography Cms Copywriting Css Facebook Fanpage Frontend Obtaining links Online shop Photography Pre-sell text Prestashop Search optimization Seo Shoper Social media Specialized Video editing Web development Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item Sklep z CBD - SEO+Google Ads

Kompleksowa obsługa SEO - sklep dzięki naszej pracy z biznesu sporo poniżej opłacalności w 3 miesiące regularnego link-buildingu oraz optymalizacji SEO oraz performance strony osiąga rekordowe sprzedaże organicznie.

Portfolio item Sklep meblowy - Niemcy

Klient współpracujący z nami od początku przy którym startowaliśmy z budżetem 1500 złotych - po ponad pół roku współpracy możemy chwalić się wynikami zdecydowanie powyżej 200-300 tysięcy złotych miesięcznie.

Sukces zawdzięczamy skutecznej...

Portfolio item https://winabaroll.pl/ - Strona oraz logotyp

Projekt rozpoczęliśmy od opracowania koncepcji nowego logotypu – bardziej adekwatnego dla potrzeb nowoczesnego odbiorcy. Finalnie logotypem została litera „W” w którą wpisany został kształt rolety.

ZALETY WYKONANEJ STRONY - nowoczesny,...

Portfolio item Strona WWW oraz Branding

Projekt MGmedia zakładał kompleksowy rebranding firmy – począwszy od logotypu przez profil firmy po jej stronę internetową.

Nowy logotyp serwisu został nakreślony w oparciu o wzór wstęgi Moebiusa – figury która z opisu wydaje się tworzyć...