Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Białystok, PL

On Useme since 14 September 2017

Business bag icon

Deals 12

SUCCESSFUL: 10

DISPUTED: 0

FAILED: 2

Chat icon

Opinions 4

POSITIVE: 4

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Z wykształcenia humanistka (ukończone studia na wydziale kulturoznawstwa), z zawodu - bardzo różnie (w myśl zasady "żadnej pracy się nie boję"). Od zawsze zainteresowana słowem pisanym i możliwością jego tworzenia. Copywriting to bardzo ważna część mojego zawodowego życia - po prostu to lubię. Dodatkowo doskonale wiem, iż w tym zawodzie termin, rzetelność i systematyczność to podstawa. Dlatego też nie mam tendencji do szukania wymówek - jak trzeba coś napisać, to piszę.

Skills

Article Copywriting Pre-sell text Seo Specialized Text editing

Portfolio

Opinions

Turulo - Wordpress handyman
Turulo - Wordpress handyman
on 2020-03-16
Wystawiona opinia
Świetne wykonanie, czas realizacji oraz kontakt. Polecam z czystym sumieniem i z pewnością skorzystam ponownie z usług tej Pani ;)
no avatar
Urszwrzo
on 2019-03-27
Wystawiona opinia
Polecam
Paweł Szynkiewicz
Paweł Szynkiewicz
on 2018-05-29
Wystawiona opinia
Doskonała współpraca i kontakt. Bardzo dobre treści w krótkim czasie. Szczerze mogę polecić współpracę z p. Agatą:)
Łukasz Wesołowski
Łukasz Wesołowski
on 2018-05-03
Wystawiona opinia
Teksty napisane przez Agatę są zgodne z wytycznymi założonymi w zleceniu. Szybko, terminowo i co najważniejsze na temat. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Freelancer's reply

no avatar
Agata
on 2018-05-03
Polecam współpracę :-)

Completed offers 10

  • Cześć, poszukuję osoby, która zajmie się pisaniem artykułów na blogi firmowe dwóch sklepów internetowych z branży wnętrzarskiej. - dwa artykuły po 5-6 zzs / tydzień na zadane tematy - artkuły nie wymagają zaawansowanego researchu, ale powinny być poprawne merytorycznie - zależy mi na terminowości - przewiduję współpracę długoterminową - mile widziane doświadczenie w tematyce wnętrz, mebli, dekoracji itp. Proszę o próbkę tekstu wraz z określeniem stawki.
  • Do nowopowstającego serwisu poradnikowo/informacyjnego związanego z gotowaniem i urządzaniem kuchni zlecimy napisanie 15 - 20 tekstów w formie wpisów blogowych. Założenia: - długość tekstu 1200 - 2000 znaków (w przypadku dłuższych tekstów może być dzielony na odcinki - każdy odcinek = osobny tekst) - teksty zgodne z seo - treści pisane samodzielnie - nie kopiuj/wklej z innych serwisów z drobnymi zmianami. Z naszej strony udostępniamy tematy do tekstów oraz ogólne założenia do każdego. Reszta pozostaje w kwestii wykonawcy. Przykładowe tematy: 1. Ogólne: - Jak doczyścić przypalone garnki - Jak dbać o noże i je ostrzyć 2. Szczegółowe: - Jak zaprojektować wygodną kuchnię (zalecany podział na odcinki w zależności od metrażu) - Kuchnia otwarta czy zamknięta? Wady i zalety każdego rozwiązania. Prośba o wycenę za 20 tekstów tego typu oraz przedstawienie próbek tekstów (niekoniecznie branżowych - chodzi o poznanie sposobu pisania). W przypadku chęci i dobrej współpracy - możliwość cyklicznego zlecania tekstów.
  • I'm looking dor someone to write 10 back-up texts on general subject, SEO-friendly. Texts about 3000 zzs Please send me the price for 10 items. Further cooperation is possible.
  • 3 teksty do zakładek: - Fotografia produktowa - Fotografia wizerunkowa - Fotografia reportażowa Każdy po 3 tysiące znaków Realizacja do 13.09.2021
  • Zlecę napisanie 20 tekstów ( precli ), każdy po 2000 zzs. Tematyka - przeprowadzki ( warszawa ) Teksty miałyby zawierać słowa kluczowe.
  • Dzień dobry, szukam osoby chętnej do parafrazowania tekstów z dziedziny wulkanizacji, wymiany opon itp. 5 tekstów mających łącznie 24 tys znaków. Proszę o podanie ceny za całość.
  • Chciałbym opisać nowe kategorie w sklepie internetowym dotyczącym osłon okiennych - żaluzje drewniane - żaluzje aluminiowe - moskitiery - zasłony - firany - akcesoria do osłon okiennych Chciałbym żeby opisy były po ok 5000 zzs każdy
  • Napisanie artykułu opartego o słowa kluczowe z Senuto lub z Google Keyword Planner
  • Napisanie dwóch tekstów blogowych - każdy po 2,5 tys. znaków - na poniższe tematy: > Agencja pracy - dlaczego warto z niej korzystać (pod kątem pracodawcy); > Dendroterapia - czym jest i jakie niesie za sobą korzyści; Proszę wyłącznie o oferty uwzględniające całkowite przekazanie praw autorskich za pośrednictwem protokołu.
  • Zlecenie polega na przygotowaniu 4 wpisów po 3500 znaków każdy w tonie podobnym do dotychczasowych tekstów na: https://www.alhomecare.com.pl/blog/