Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Łomża, PL

On Useme since 6 April 2020

Business bag icon

Deals 7

SUCCESSFUL: 6

DISPUTED: 0

FAILED: 1

Skills

Article Blog Buzzmarketing Copywriting Customer service Databases E-marketing Fanpage Instagram Online advertising Pozyskiwanie klientów Pre-sell text Product description Retouch Sales Seo Service description Social media Telemarketing Text editing Typing Virtual office

Portfolio

Współpraca z Influencerami

Akcje prowadzone w oparciu o influecner marketing, Do moich zadan zalezało między innymi raportowanie przebiegu akcji, w formie postów na blogach zlecanych marek oraz raportowaniu przebiegu całego wydarzenia.

Poniżej kilka przykładowych...

Completed offers 3

  • Potrzebuje na początek dwa krótkie teksty, które będą wysyłane mailem. Celem wiadomości jest uzyskanie zgody na przesłanie naszej oferty. Na ten moment mamy dwa tematy: 1. Chcemy wysyłać Klientom, którzy mieli już styczność z naszą firmą (zarówno aktywnym obecnie Klientom, jak i tym, którzy dokonali tylko jednego zakupu dłuższy czas temu) ofertę na kalendarze różnego rodzaju na 2022 rok. Ważne jest jakieś nawiązanie do współpracy z Klientem oraz pokazania naszych atutów, czyli przede wszystkim indywidualnego podejścia oraz informacja, że są to kalendarze z projektem wykonywanym dla konkretnego Klienta (indywidualny projekt graficzny). 2. Chcemy wysyłać Klientom, którzy wystawiali się w przeszłości na targach RemaDays zaproszenie do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą oklejania stoisk targowych oraz produkcji materiałów targowych takich jak: roll-upy, ścianki, trybunki, stojaki na ulotki, druk ulotek, wizytówek itp. W tym przypadku również wykonujemy indywidualne projekty. Chcielibyśmy także zwrócić uwagę Klientów na to jak ważny jest spójny i profesjonalny wizerunek firmy. Chcielibyśmy aby teksty były krótkie i zachęcające do współpracy
  • Poszukujemy osoby do wykonania marketingu szeptanego na warszawskich grupach na FB i portalach. Liczba 200sztuk. Branża gastronomiczna i wyprzedażowa. Cena 600zł netto.
  • Zlecę wykonanie profesjonalnego marketingu szeptanego. Nie interesuje mnie jedno zdanie, ale kilka zdań, stałe linki. Najlepiej osoby, które mają już założone konta od dawna i umieją to robić. ;) Branża dom/ogród, medycyna itd. Proszę o wycenę za 100 takich wpisów (po 20 sztuk na jeden portal). Po zakończonej współpracy chciałabym przejrzeć plik z linkiem do wpisu ;)