ADK

Joined on: 2020-10-26
Opole, Poland
Verified

Witaj, Jestem Ania 🖐️ Mam analityczny i kreatywny umysł, jestem rzetelna, pracowita, cechuję się wysoką kulturą osobistą, komunikacja nie sprawia mi problemów. Bardzo dobrze radzę sobie z obsługą komputera, programów i tematami "internetowymi". Język angielski znam na poziomie średnio-zaawansowanym, a niemiecki w podstawie. Lubię uczyć się nowych rzeczy.

Pragnę rozwijać się w temacie mediów społecznościowych i narzędzi internetowych, które mnie interesują (Facebook, Messenger, Instagram, Canva, Allegro, olx, LinkedIn, Gmail itp.) tworzenia grafik oraz prac zdalnych typowych dla wirtualnych asystentów.

Potrafię dobrze pisać, sporządzać bazy danych - wyszukiwać, zestawiać, wprowadzać, tworzyć prezentacje, choć mogę także rzucić okiem na jakieś umowy czy proste pisma.

Artykuł "Zdrowie uszyte na miarę"

Artykuł napisany na zlecenie Pani Agnieszki Zając - tu Cuda Na Kiju

https://tucudanakiju.pl/zdrowie-uszyte-na-miare/ download:

Umowa FBA - 1

experience: positive | written:

Comment: Bardzo dobre wykonanie zleconych zadań. Precyzyjna komunikacja, dokładność, rzetelność, łatwość w nauce obsługi powierzonych narzędzi. Polecam.

Umowa nr 2: Prace biurowe - research, teksty postów, edycja tekstów, zaplanowanie postów

experience: positive | written:

Comment: Pani Ania podchodzi uczciwie i rzetelnie do powierzonych zadań, w dodatku wykazując inicjatywę własną, idzie o krok dalej od powierzonych zadań. Bezproblemowy kontakt. Szybko się uczy. Dobrze sobie radzi z wdrażaniem się w nowe programy i aplikacje do obsługiwania. Można na niej polegać. Zadania dowiezione zawsze na czas i wykonane na najwyższym poziomie. Bardzo wysoko oceniam również kreatywność pani Ani. Serdecznie polecam współpracę z nią.

See all opinions...