abbartczak

Joined on: 2016-03-17
Łódź, Poland
Not verified
SKILLS: 3dadobe photoshopbussines carddrawinggraphicsillustrationslabelsleafletsoverprintposterssketch

We have been working in interior and architecture design for almost 20 years. We have a lot of experience. You can find our realisations at http://bbprojekt.pl.

mieszkanie w Warszawie

Mieszkanie zaprojektowanie zostało w stylu nowoczesnym z zastosowaniem wielu nowinek technicznych jak elementy inteligentnego domu, scenariusze oświetlenia, wysuwany projektor itp. Dzięki całkowitej zmianie układu ścianek działowych (czytaj artykuł: nie-standardowo) wnętrze nie tylko zyskało indywidualny charakter ale też zmieściły się wszystkie wymagane funkcje i elementy wyposażenia (np. wyspa kuchenna) oraz wiele miejsc do przechowywania.

http://bbprojekt.pl/

loft 299

Jest to wielopoziomowe mieszkanie w jednym z łódzkich kompleksów pofabrycznych adoptowanych na nowoczesne lofty. Niestety nie spełniają one standardów klasycznych loftów i trudno wybrać takie, które stałoby się funkcjonalnym i wygodnym wnętrzem (więcej w artykule: niefajne lofty). To duże, ok. 90m2 mieszkanie, usytuowane jest na 3 poziomach: wejście ze strefą dzienną, kuchnią i WC na pierwszym; dwoma sypialniami, łazienką i niewielką biblioteką na drugim i pokojem gościno/wypoczynkowym z tarasem na trzecim. Niewątpliwym atutem są wielkie pofabryczne okna i autentyczne elementy konstrukcyjne, które można było zaadoptować w loftowym wnętrzu.

http://www.bbprojek.pl/

mieszkanie kompaktowe

Niewielkie, ale wygodne mieszkanko. Ma co prawda dwa pokoje ale wszystko kosztem czegoś. Pomieszczenia są maleńkie i trudno zmieścić w nich wszystkie konieczne do życia przedmioty. Jednak się udało. Mieszkanie jest przeznaczone dla rodzinki z jednym dzieckiem. Pokój dzienny na noc przemienia się w wygodną sypialnię, łóżko dziecka na dzień chowa się pod szafę, dając maksymalnie duża powierzchnię do zabawy.

http://bbprojekt.pl/

No reviews.