2KG

2KG

Joined on: 2019-10-21
Bielawa, Poland
Verified
SKILLS: articlebackendblogcmscssfrontendhtml5javascriptlayout designonline shopphppre-sell textproduct descriptionseoservice descriptionslicing htmlslicing psdtext editingweb sitewordpress

Tak, znaczy więcej, to slogan, któremu jestem wierny i który oddaje rezultat mojej pracy. Projektuję i realizuję sklepy internetowe, B2B, strony oraz landing pages. Integruję je również z aplikacjami marketingowymi, SEO i księgowo-magazynowymi. Doradzam w zakresie e-marketingu.

Specjalizuję się w systemie e-commerce Opencart, który uważam za optymalny dla większości projektów typu e-commerce. Ponadto stosuję wszechobecnego wordpressa, natomiast do prostszych projektów html5, css i js. Tutaj możesz zobaczyć sklep demo https://demo.superinternety.pl Korzystam i zachęcam innych do korzystania z bezpiecznych hostingów, funkcjonalnych, które umożliwiają dalsze skalowanie w przypadku rozwoju aplikacji. Współpracuję również z programistami i projektantami z innych krajów.

Poniżej znajduje się portfolio. Opisałem w nim ciekawe projekty wykonane w systemie Opencart, Wordpress, html/css/js, zarówno komercyjne jak i o charakterze publicznym.

Spotline

PRZYKŁAD: OPENCART DLA STRONY SPOTLINE.PL

Ciekawy przykład wykorzystania oprogramowania e-commerce Opencart do stworzenia strony zawierającej katalog produktów wraz z elementami B2B. Celem było stworzenie strony zarówno dla dystrybutora jak i odbiorcy końcowego. Czytelna kategoryzacja i wielopłaszczyznowa nawigacja umożliwiają szybkie i łatwe znalezienie poszukiwanego produktu i kolekcji produktów. Użytkownik może również skorzystać z wyszukiwarki.

Ukłonem w stronę użytkownika końcowego są hot pointy dla aranżacji. Umożliwiają one użytkownikom na szybką identyfikację produktów wykorzystanych w aranżacjach. Sedno, karta produktu zawiera oprócz specyfikacji technicznej, również listę polecanych obligatoryjnych elementów (źródeł światła), jak i listę akcesoriów. Produktu tworzą tzw. kolekcje, każdy produkt posiada mini-listing wszystkich produktów w ramach danej kolekcji. Kartę produktu można pobrać do PDF lub wydrukować.

Użytkownik może dodać produkt oraz akcesorium do schowka, po czym listę tą zapisać w postaci wygenerowanego linku. To wszystko bez logowania i podawania jakichkolwiek danych. Zaletą tego rozwiązania jest również możliwość generowania linków zawierających listę produktów i wysłanie go zainteresowanemu użytkownikowi. Karta produktu pokazuje również stan magazynowy.

Kategorie oraz produkty można po wcześniejszym przygotowaniu pliku excel, xml lub csv zaimportować do bazy danych. Import odbywać się może dla każdego elementu produktu (np: opis, specyfikacja, zdjęcia, kategorie, akcesoria, modele 3D itd) osobno, co w przypadku częstych zmian w produktach jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. Strona przygotowana jest do uruchomienia zaawansowanego serwisu typu B2B. Oprócz standardowych funkcjonalności B2B projekt wyróżnia się możliwością wyświetlania różnego contentu dla grup użytkowników lub użytkowników indywidualnych.

download:

TKEnergia.pl

PRZYKŁAD: HTML/CSS/JS

Strona, która ewoluowała od mini-portfolio do dużej 4-języcznej strony producenta wentylatorów dla rolnictwa i przemysłu. Można powiedzieć, że strona rośnie i rozwija się wraz z firmą i o to też chodziło :) Projekt autorski, wykorzystujący jedynie html5, CSS i JS. Ogromną wartością strony jest rozbudowany content każdego produktu (język korzyści). Odwiedzający stronę użytkownik ma mieć pewność, że trafił na ekspertów.

https://tkenergia.pl download:

MOK Nowa Ruda

PRZYKŁAD: WORDPRESS

Miejski Ośrodek Kultury w NR to ciekawe sekcje dla dzieci, znakomite wydarzenia cykliczne oraz bardzo dobre kino. Swoją podróż do wielkiego świata gwiazd z tego miejsca zaczynała Edyta Geppert, Robert Więckiewicz czy Krzysztof Tyniec. Do stworzenia strony wybrałem system Wordpress, umożliwia on łatwą i intuicyjna edycję strony przez pracowników Ośrodka. Nowoczesna, lekka i multimedialna strona wraz z ciekawym kalendarzem imprez. Zapraszam do odwiedzenia nie tylko strony MOK Nowa Ruda ale i samego miasta :)

https://mok.nowaruda.pl download:

No reviews.