z zadartym nosem

z zadartym nosem

Joined on: 2018-10-19
Gdynia, Poland
Verified

Jestem historyczką uczącą m.in. gospodarowania zasobami (pieniędzmi, czasem, talentem itp.). Moje lżejsze teksty znajdują się na blogu http://zzadartymnosem.pl/.

Jestem autorką licznych materiałów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych publikowanych zarówno w internecie, jak i w wersji papierowej.

Pracowałam jako redaktor merytoryczny poradników dla nauczycieli. Mam doświadczenie w korekcie tekstów podręczników, repetytoriów, poradników.

W ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego na Politechnice Gdańskiej prowadzę wykłady dla rodziców.

Jestem również współautorką programów nauczania i materiałów dydaktycznych dotyczących przedsiębiorczości i planowania ścieżki kariery.

Przez kilka lat pisałam na zamówienie przemówienia dla osób związanych z edukacją np. dyrektorów szkół, urzędników.

Potrafię pisać jasno o trudnych sprawach.

Wiedza i Praktyka, portal epedagogika.pl

Pod tym likiem znajdą Państwo moje artykuły dotyczące wychowania. Materiały zostały przygotowane tak, aby specjaliści: nauczyciele, pedagodzy/psycholodzy szkolni, mogli na ich podstawie pracować z rodzicami..

https://epedagogika.pl/autor/joanna-bieniafijas-12305 download:

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

W ramach Dziecięcego Uniwersytetu Dziecięcego w Gdańsku (organizowanego na Wydziale Zarządzania Politechniki Gdańskiej) prowadzę wykłady dla rodziców dotyczące zagadnień ekonomicznych. https://www.uniwersytet-dzieciecy.pl/files/document/47c5333103e8fc0e86f90449949691051541511615.pdf https://www.uniwersytet-dzieciecy.pl/files/document/9b169a0ab58a7049d69d40d1f19d64321548235123.pdf

https://www.uniwersytet-dzieciecy.pl/baza-wiedzy/index/id/2/temat/60 download:

Publikacje abonamentowe, e-booki

Jestem autorką materiałów związanych z wychowaniem publikowanych w formie abonamentowej lub jako e-booki.

http://zzadartymnosem.pl/portfolio-i-oferta/ download:

Liczne prezentacje i publikacje wydane w formie papierowej i elektronicznej

Jestem autorką tekstów związanych z edukacją, przedsiębiorczością, gospodarowaniem finansami domowymi, publikowanymi zarówno w formie książek tradycyjnych, jak i w formie elektronicznej.

https://www.worldcat.org/wcidentities/viaf-249546780 download:

BLOG: Z ZADARTYM NOSEM

Jestem autorką bloga z zadartym nosem. Tam mogą Państwo przeczytać moje mniej poważne teksty pisane z punktu widzenia matki, czytelniczki, kobiety z zadartym nosem i w okularach.

http://zzadartymnosem.pl/portfolio-i-oferta/ download:

No reviews.