Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Lublin, PL

On Useme since 25 September 2020

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Student (Economics, Theology). Fact-checking. Learning.

Portfolio

referencje.pdf Pozyskanie referencji 3 zadowolonych klientów serw

Zadanie polegało na ułożeniu scenariusza rozmowy telefonicznej oraz korzystając z niego, na pozyskaniu 3 referencji od zadowolonych klientów serwisu ogłoszeniowego.

Opinions

no avatar
Janusz Kozlowski 2020
on 2020-10-20
Wystawiona opinia
Pan Wojtek zrealizował zlecenie dokładnie tak jak chciałem. Komunikacja mailowa bez zastrzeżeń, wynik bardzo pozytywny. Na pewno wrócę do pana Wojtka z kolejnym zleceniem. Polecam.

Completed offers 1

  • Cel: pozyskanie referencji zadowolonych klientow serwisu ogloszeniowego. Twoje zadanie składa się z 2 czesci 1. napisanie skryptu rozmowy z klientami serwisu ogloszeniowego w celu uzyskania referencji. (dodatkowe informacje będa oczywiście dostarczone aby spersonalizowac tresc) 2. Wykonanie rozmów telefonicznych wg skryptu i pozyskanie 3 referencji. 3. Baza klientow będzie dostarczona przez serwis ogłoszeniowy Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (uczeń/student do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej