WojciechP

WojciechP

Joined on: 2019-11-02
Brwinów, Poland
Verified
SKILLS: background musicenglishlectormusicmusic compositiononline lessonsproduct descriptionradio spottext editingtranslationtypesettingvideo editingvideo editing

"Jakość to robić coś dobrze, kiedy nikt nie patrzy" Henry Ford

Najlepiej mi się pracuje w domowym zaciszu, kiedy mogę sobie pozwolić na spokojne zanurzenie się w wyznaczonej mi pracy. Wtedy czuję, że jestem w stanie całkowicie jej się oddać i skupić się na tym, by wykonać ją jak najlepiej potrafię.

Od 2013 roku nieustannie dążę do tego, by osiągnąć swoje, sprecyzowane już od dawna, marzenie zawodowe. Jest nim uniezależnienie się od jednego, wyznaczonego z góry miejsca pracy, możliwość wykonywania jej gdziekolwiek na świecie oraz zarabianie dzięki niej satysfakcjonującej mnie sumy pieniędzy. Z tego względu od tamtej pory nauczyłem się odpowiednio zarządzać swoim czasem i nakładać na siebie żelazną dyscyplinę dostając jakąś pracę do wykonania, by po jej skończeniu czuć satysfakcję ze swojego dzieła.

Jestem absolwentem szkoły filmowej w Łodzi.

Kanał na YouTube - Niemożliwe NIE ISTNIEJE

Prace nad utworzeniem własnego kanału rozpocząłem już w roku 2014. Od 2016 jestem jednym z dwóch twórców kanału Niemożliwe NIE ISTNIEJE, którego liczba subskrypcji powoli zbliża się do 30 tysięcy. Projekt ten współtworzę wraz z przyjacielem. Nagrywając filmy, nie dzielimy się na role - on tworzy swoje produkcje, a ja swoje. Tym samym jestem odpowiedzialny za całą produkcję filmu, poczynając od zebrania źródeł i napisania kwestii, po nagranie audio, montaż i publikację.

http://youtube.com/niemozliwenieistnieje

Radio Bogoria

W roku 2016 rozpocząłem pracę w Radiu Bogoria w Grodzisku Mazowieckim. Byłem odpowiedzialny między innymi za tworzenie newsów oraz odczytywanie ich na żywo na antenie radia. Mój głos można usłyszeć na kanale Niemożliwe NIE ISTNIEJE na YouTube.com (na przykład w serii filmów Najbardziej niesamowite ZWYCIĘSTWA polskich sportowców), oraz w linku załączonym do tej pozycji, w którym czytam wierszyk Krasnoludki autorstwa Jana Brzechwy.

https://youtu.be/FNsfZTcmr6A

Gazeta Nowatorska

W roku 2015 zostałem redaktorem naczelnym Gazety Nowatorskiej. Jej ideą przewodnią było dostarczenie czytelnikom wartościowej wiedzy. Byłem odpowiedzialny za tworzenie artykułów, łamanie tekstu, dystrybucję gazety oraz pozyskiwanie reklamodawców. Wraz z rozwojem weszliśmy we współpracę z popularnymi twórcami filmów na YouTube, takimi jak Planeta Faktów czy Uwaga! Naukowy Bełkot, by artykuły były jeszcze bardziej atrakcyjne dla odbiorców.

https://issuu.com/gazetanowatorska/docs/nowatorskanr4?fbclid=IwAR0NpxB1BL9falNCl8ib0lrmC3aK0ImNKFlljS_9njdp8Tr6vAoxdL08Pmg

No reviews.