Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków

On Useme since 10 February 2018

Business bag icon

Deals 9

SUCCESSFUL: 9

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 7opinions

POSITIVE: 7

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

I am a Full-Stack Developer and a Software Engineer with knowledge supported by 15 years of experience. Passionate about programming both Front-End and Back-end. As an optimistic realist by nature, I believe, there is nothing that cannot be done. I like to influence the project development and always looking for the most appropriate solutions based on business, specifics, and needs, to achieve the best performance by improvement, automation, and optimization.

I spend my free time actively by cycling, working out (calisthenics, acrobatics, gym, martial arts), playing tennis or squash, go-karting, or paintball shooting. In addition to sports, I am also interested in UX/UI, psychology, physics and astronomy, and playing arcade, tactical, and party games like scrabble, chess, cards, billiards, darts, and so on.

https://www.linkedin.com/in/wojciech-kopycki-91835666

Skills

Api Cms Crm Css Databases Html5 Javascript Mysql Php Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

CopySky

CEO & Founder

Opinions

neopak
Neopak
on 2021-09-15
Wystawiona opinia
Doskonała współpraca i świetna , ekspresowa realizacja zlecenia w podanym terminie, polecam!
InQuest
on 2021-06-14
Wystawiona opinia
Jesteśmy firmą korzystająca z usług zewnętrznych programistów z prostego powodu - czasami potrzebujemy, a absolutnie się na tym nie znamy. Ważnym dla nas jest więc pewna wyrozumiałość ze strony programisty i chęć wytłumaczenia pewnych etapów pracy. Współpraca z Wojtkiem, oprócz oczywiście wykonania zleconej pracy, była o tyle wyróżniająca się, że od samego początku podpowiadał dodatkowe czy lepsze rozwiązania, tłumaczył co, jak i dlaczego warto, a czego nie warto, a przy tym w żadnym momencie nie unikał kontaktu. Efekt jest taki, że wszystko zostało zrobione profesjonalnie i terminowo. Serdecznie polecamy!
MichałR
on 2021-03-29
Wystawiona opinia
Wzór! Gdyby wszyscy mieli taką wiedzę, zdolność komunikacji i przykładali się do pracy tak jak Wojtek, to świat byłby piękniejszy :) Szybko, rzeczowo i bez zbędnego narzekania, że "tego się nie da". Polecam z czystym sumieniem.
Predence
Predence
on 2021-03-19
Wystawiona opinia
OK!
Besavim
on 2021-03-04
Wystawiona opinia
Powiem tak. Takiego człowieka w tych czasach trzeba szukać ze świecą. Nikt nie chciał się podjąć pracy związanej z serwerem qnapa a on bez problemu fal radę wraz ze stroną internetową i całą obsługą serwera. Jestem mega zadowolony i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Pana Wojciecha. W skrócie miły i szybki kontakt, fachowo zrobiona robota. Pozdrawiam
Justyna Dziemianowicz
Justyna Dziemianowicz
on 2021-02-26
Wystawiona opinia
Profesjonalne podejście, szeroka wiedza i zdolność jej przekazania oceniam 10/10 Polecam Wojtka jako korepetytora
InterSEO
on 2020-12-21
Wystawiona opinia
Terminowość, sumienność i dokładność to jedne z wielu pozytywnych aspektów współpracy z Panem Wojciechem. Zawsze chętny do pomocy, wytłumaczenia oraz usprawnień. Gdybym miał wybrać zleceniobiorcę jeszcze raz bez cienia wątpliwości wybrał bym Pana Wojciecha!

Freelancer's reply

Wojciech Kopycki
Wojciech Kopycki
on 2020-12-21
Dzięki za opinię, Kacper! Pamiętaj, aby dać znać o uzyskanej ocenie ;)