From: Poland
Location: Bydgoszcz, PL
On Useme since 4 May 2026
Deals 1
SUCCESSFUL: 1
DISPUTED: 0
FAILED: 0
About me
Mam na imię Wiktoria i jestem grafikiem, projektantem UI/UX oraz front-end developerem. Tworzę estetyczne projekty, ale przede wszystkim projektuje z myślą o odbiorcy i jego doświadczeniu.
Mam doświadczenie w grafice do gier, social mediów, eventów i aplikacji. Łączę estetykę z funkcją. Dbam o czytelny przekaz, przemyślaną kompozycję i spójność wizualną. W pracy wykorzystuję całą wiedzę z zakresu UI/UX oraz projektowania marketingowego, co pozwala mi podejmować świadome decyzje projektowe, ukierunkowane na cel, a nie wyłącznie formę.
Projektuję grafikę użytkową, komercyjną i kreatywną, od banerów i plakatów po ilustracje i identyfikacje wizualne.
Dodatkowo rozwijam się jako frontend developer. Pracuję z wykorzystaniem Vue tworząc rozwiązania spójne zarówno wizualnie, jak i technicznie. Dzięki temu łączę projektowanie z implementacją, dbając o jakość doświadczenia użytkownika na każdym etapie.