WELL Studio

WELL Studio

Joined on: 2019-02-22
Chełmek, Poland
Verified
SKILLS: corporate identitydtpgraphic designlogopackaging designpre-press

Wszystko zaczęło się od rysunków! To pasja to wszelkiego rodzaju malowideł, ilustracji, tworzenia postaci, dobrych, złych, dała podwaliny pod WELL Studio. Hobby które przerodziło się w zawodowe grafikowanie.

Od początku zawodowej kariery zajmowałem się składem katalogów ze śrubkami, przygotowaniem ich do druku, ewentualnie lekkim liftingiem grafik. Dopiero w drugim roku swego zawodowstwatrafiłem do drukarni, co zmieniło moje spojrzenie na Świat druku. To wtedy dogłębnie poznałem procesy powstawania opakowań. Od projektu, poprzez przygotowanie do druku, drukowanie, wycinanie oraz uszlachetnianie. Z ogromną pasją śledziłem każdy etap! Tak przez okrągłe 7 lat. Przygodę z drukarnią zakończyłem na rzecz pracy w agencji.

Po krótkim, ale jakże miłym czasie pracy z super ludźmi, podjąłem decyzję o założeniu UBRAND Group. Przez 2 lata wraz z wspólnikiem tworzyliśmy świetne projekty opakowań, etykiet czy identyfikacji wizualnych.

Dziś jestem już w nowym miejscu z nowym projektem. WELL Studio to coś więcej niż projektowanie. To uzależnienie od pięknych rzeczy, to sposób życia oraz postrzegania świata. WELL Studio to odbicie mnie i moich pasji. Jeżeli Ci zależy na dobrym projekcie w który zaangażujemy się wspólnie, napisz lub zadzwoń a przy pysznej kawie tworzymy coś wyjątkowego.

Jak pracuje? Swoją pracę dzielę na kilka etapów, ponieważ zdaję sobie sprawę z różnorodności projektów:

1. Konsultacje. Zanim nawet zaczniemy wspólnie wypełniać brief, chce żebyśmy się poznali. Podczas konsultacji pytam głównie jakie są oczekiwania wobec projektu, jaki jest budżet na produkcję w wypadku opakowań. 2. Brief. Po wstępnych ustaleniach wspólnie wypełniamy brief. Jest to czasochłonny i mozolny etap, jednak niezbędny choćby po to by zaoszczędzić nam czas już podczas projektowania. 3. Wycena. Tak, na podstawie wszystkich informacji mi dostarczonych mogę dopiero oszacować koszty oraz przewidywany czas realizacji projektu. 4. Umowa. Nie biorę zaliczek, a rozliczam się dopiero po uzyskaniu ostatecznego akceptu projektu. Nie pracuję jednak bez podpisania umowy, która zabezpiecza mnie oraz klienta przed ewentualnymi wpadkami, obsunięciami czasowymi . 5. Projekty wstępne. Jak tylko otrzymam akceptację wyceny oraz podpiszemy umowę, przygotowuje projekty wstępne. Przedstawiam 3/4 propozycje w formie wizualizacji. 6. Dopracowanie koncepcji. Gdy wybierzmy wspólnie kierunek w którym mamy podążać, dopracowuje jedną z propozycji. 7. DTP. Po otrzymaniu ostatecznych tekstów, oznaczeń oraz siatki wykrojnika, wlewam teksty oraz przygotowuje plik według specyfikacji od drukarni. 8. Przekazanie plików. Przygotowane pliki wrzucam na chmurę.

Materiały marketingowe Diabdis

Projekty opakowań FAST

Projekty LOGO

Ulotka dla firmy BODYPAK

Logo oraz projekt opakowań dla POWER GAME

Projekty opakowań dla UNIFRUITS

No reviews.