Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wiśniowa, PL

On Useme since 3 July 2019

Business bag icon

Deals 38

SUCCESSFUL: 38

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 3

POSITIVE: 3

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Krótko o mnie - fanatyk programowania. Poruszam sie biegle w wordpress ( własne motywy , wtyczki ) , sklepy internetowe oparte o woocommerce - zaawansowane modyfikacje woocommerce. Zdecydowanie skłaniam się w kierunku jakości , dlatego stale ulepszam swoje mocne strony, jednocześnie rozwijając nowe umiejętności i aktualizając wiedze z dziedzin już poznanych. Operuje w technologiach: HTML5 , CSS3, JS( vanilla js, jquery , react js , AJAX), PHP ( php 7 , Laravel). Opinie: https://www.oferia.pl/wykonawca/sebastian-nieroda/995652 Moja wizytówka http://www.web4you.biz.pl Github: https://github.com/snieroda86

W swojej pracy wyznaje trzy zasady: 100% zaangażowania , 100% zadowolenia klienta , 100% jakości.

Zapraszam do współpracy, Sebastian Nieroda

Opinions

no avatar
Mwwm
on 2022-08-04
Wystawiona opinia
Szczerze polecam podjęcie współpracy z Panem Sebastianem, jest niesamowicie rzetelny i wywiązuje się ze wszystkich terminów. Dla mnie największym plusem naszej współpracy było doradztwo ze strony Pana Sebastiana- dla osoby, która w ogóle nie zna się na internetach- to, że Pan Sebastian ogarnął wszystko za mnie, dawał znać kiedy były potrzebne jakieś dokumenty, dane było na wagę złota i wielką oszczędnością czasu. Pan Sebastian jest bardzo otwarty na sugestie, zmiany i nowe "dziwne pomysły", co ważne potrafi w tym doradzić najkorzystniejszą opcję, zarówno ekonomicznie jak i funkcjonalnie. Finalnie nasza apka wyszła śliczna, świetnie działa i jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej współpracy :) Serdecznie polecam usługi Webpro14! :)
no avatar
StartupNinjas
on 2020-06-06
Wystawiona opinia
Polecam bardzo wykonawce, szybko, rzetelnie i miło.
no avatar
Emiluch
on 2020-01-10
Wystawiona opinia
Świetny fachowiec. Super efekt. Polecam szybko sprawnie i bez problemów.

Completed offers 10

  • Zlecę wykonanie strony internetowej cukierni opartej na wordpressie. Posiadamy własny szablon strony internetowej, chcielibyśmy zawrzeć na stronie takie rzeczy jak: -Sklep internetowy z podpiętymi płatnościami -Galeria -Blog -opcje Newslettera oraz podstawowe informację na temat firmy takie jak: -Kontakt -Historia -Oferta
  • Cześć, szukam rzetelnej osoby, do stworzenia funkcjonalnej, responsywnej strony przy użyciu Elementora, w oparciu o gotowy projekt w PSD. Podgląd projektu - https://wybierz.to/wp-content/uploads/2020/08/Agata-1170px_v3.jpg. To onepage, bez podstron. Zależy mi na jak najwierniejszym odzwierciedleniu projektu i sumiennym wykonaniu strony "bez niespodzianek". Ogłoszenie wyłącznie do osób doświadczonych, które czują się mocne w Elementorze i tworzeniu stron w Wordpressie. Proszę o przesłanie paru zdań o swoim doświadczeniu, paru przykładach stron stworzonych w Elementorze oraz cenie i czasu realizacji. Więcej szczegółów przegadam na priv z wybranymi osobami.
  • Hi, Main job is implementation of advertising portal based on one of template from e.g. this site: https://themeforest.net/category/wordpress?term=classified#content Portal will be working on WooCommerce plug-in, or script provided by theme creator. Scope of work will contain adjustements of site for our needs.
  • Uwaga!!! Publikuję zlecenie, ponownie Z poprzednio wybraną osobą/firmą , trudno było się skontaktować, na wiadomości odpowiadała po kilku dniach, gdy wprowadzała poprawki, to były one nieprzemyślane i "na odczepkę" Więc jeśli taki jesteś to nie zgłaszaj się do wykonania zlecenia Zlecę stworzenie Landing Page dla firmy handlowej z branży profesjonalnej chemii samochodowej (myjnie samoobsługowe, ciężarowe, ręczne) Zakładki "O nas Misja, Produkty, Blog, Kontakt" Strona powinna umożliwiać dodawanie krótkich filmów prezentujących działanie produktów. Będzie promowała nową linię profesjonalnych produktów do mycia samochodów. Musi być inna niż konkurencyjne strony, po prostu doskonała. Zależy mi na kreatywnym podejściu do tematu i wyborze odpowiedniego, nowoczesnego szablonu Wordpress. + podpięcie domeny, SSL i zainstalowanie na moim serwerze
  • szukam osoby, która ma doświadczenie w zakładaniu sklepu internetowego na np. Shoplo, Sellingo lub Idosell i pomoże wdrożyć mój sklep. W sklepie będzie dostępna książka, którą będzie można kupić w wersji tradycyjnej jako e-book i zestaw tych dwóch form (trzy warianty produktu). Posiadam grafikę produktu (okładka książki). Chcę, aby sklep był bardzo prosty. Potrzebuję osoby, która stworzyłaby na podstawie dostarczonych przeze mnie informacji taki sklep i odpowiednio ustawiła wszystkie procesy, które mogą pomóc w automatyzacji sprzedaży np. system księgowania, zamówień, automatyzacja sprzedaży e-booka.
  • Cześć, Chciałabym zlecić postawienie prostego sklepu internetowego na wtyczce Woocomerce, podpiętego do mojego bloga. W sklepie będzie znajdować się na razie jeden produkt (moja książka). Zależy mi na estetyce i bezproblemowym działaniu. Proszę o propozycje wraz z wyceną, przykładami wykonanych sklepów i zakresem prac.
  • Zlecę zakodowanie dwóch widoków PSD do Wordpressa - strona główna + podstrona z opisem projektu. Makieta ze strukturą strony: https://ibb.co/LPXTdCZ. Strona musi być zgodna z SEO, oparta o bootstrapa. Zależy mi na dość pilnym czasie realizacji, proszę o konkretne oferty bez marketingowych wklejek.
  • Hello, we will commission an online store system based on the Woocommerce engine. We have already made graphics, it needs to be implemented in the store, create categories, enter some sample products. Additional tasks are: integration with the subject, integration of the DPD Food courier module, module for the partner program, module for promotions, discounts, purchase proposals. Completion date 5 working days. Only people / companies with experience. We also enable constant cooperation with us.
  • Witam, Zlece zakodowanie grafiki psd do wordpressa więcej szczegółów podeśle na priv.
  • Poszukuję kogoś od Wordpress'a, z dużą estetyką oraz umiejętnościami kodowania pixel perfect. Mam do zlecenia zakodowanie strony www na podstawie dostarczonego projektu w Adobe XD. Strona będzie się składać z ok. 15 podstron, a cała treść powinna być w pełni edytowalna z PA. Brief do projektu oraz pozostałe szczegóły przekażę wybranym osobom. Start projektu, najlepiej od zaraz. Wymagane update'y co 2-3 dni.