Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa

On Useme since 10 July 2023

About me

Nasz zespół WebApply w obszarze cyfrowym jest w stanie zrealizować wszelkie Państwa potrzeby. Specjalizujemy się w projektowaniu i implementacji aplikacji internetowych oraz mobilnych, korzystając z technologii React.js, w tym React Native i Next.js. Nasza firma gwarantuje doskonały design, opracowany przez ambitnego projektanta UI/UX, oraz perfekcyjne wykonanie dzięki zgranej ekipie programistów front-end i back-end. Klient jest zawsze dla nas na pierwszym miejscu i cenimy sobie długoterminowe relacje.

Skills

Coding Databases Javascript Mobile applications Online shop React Web application Web development Web site

Portfolio

Portfolio item WebApply

Odkryj WebApply - doświadczony zespół specjalizujący się w aplikacjach internetowych i mobilnych. Nasza strona landingowa oferuje informacje, formularz kontaktowy i cennik. Innowacyjne rozwiązania, doskonały design.

Portfolio item Obrazy KHRYSTYNA HLADKA

WebApply z dumą prezentuje stronę z najnowszymi dziełami artystki Khrystyna Hladka. Elegancki design podkreśla unikalność jej twórczości, zapewniając wrażenia wizualne na najwyższym poziomie. Odkryj świat sztuki online z naszym projektem!

Portfolio item Lake Park Łagów

Strona lake-park.pl oferuje interaktywną mapkę ośrodka z funkcją rezerwacji domków. Nasze zaawansowane rozwiązania programistyczne i designerskie sprawiają, że korzystanie z platformy to czysta przyjemność. Odkryj komfort w planowaniu swojego pobytu!

Portfolio item Kazimierz Lipski Korepetycje

Kazimierz Lipski Korepetycje to nasz projekt: intuicyjna strona umożliwiająca łatwe umawianie się na korepetycje. Wybierz przedmiot, nauczyciela i termin, z łatwością dostosuj harmonogram. Sprawdź, jak skutecznie możesz rozwijać swoje umiejętności!