Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Legionowo

On Useme since 4 July 2018

About me

Nazywam się Artur Ślesik i jestem profesjonalnym twórcą stron internetowych od 2008 roku. Specjalizuję się w projektowaniu i rozwijaniu nowoczesnych, responsywnych oraz funkcjonalnych stron internetowych, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także skutecznie realizują cele biznesowe moich klientów.

Wierzę, że dobra strona internetowa jest jak skuteczny sprzedawca – zawsze dostępna, pomocna i przekonująca. Dlatego przykładam dużą wagę do zrozumienia potrzeb i oczekiwań każdego klienta, aby móc stworzyć rozwiązanie idealnie dopasowane do jego specyfiki działalności.

Moje umiejętności:

- Projektowanie UX/UI: Tworzę intuicyjne i estetyczne interfejsy, które zapewniają przyjemność z użytkowania i są dostosowane do specyficznych potrzeb użytkowników. - Frontend i Backend Development: Posiadam biegłą znajomość HTML, CSS, JavaScript, a także PHP i Pythona, co pozwala mi na tworzenie dynamicznych i interaktywnych stron. - SEO i optymalizacja: Optymalizacja stron pod względem wyszukiwarek internetowych.

Portfolio

Portfolio item Projektowanie stron internetowych

Kodowanie niestandardowej, responsywnej witryny internetowej wraz z systemem zarządzania treścią CMS i umiesczenie jej na hostingu najwyższej klasy.