Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Mrągowo, PL

On Useme since 9 October 2020

Business bag icon

Deals 3

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jestem freelancerem z wieloletnim doświadczeniem na stanowisku realizatora video, tworzącego filmy oraz treści dla firm, hoteli oraz osób prywatnych. Posiadam własny sprzęt video. Szeroki zakres realizowanych projektów - od relacji dziennikarskich, przez filmy promocyjne po reklamy telewizyjne, pozwalają mi szerzej patrzeć na potrzeby klientów. Tworzę filmy promocyjne oraz treści na strony internetowe (blog, zdjęcia, short-video) dla wielu firm z branży budowlanej, ogrodniczej, hotelarskiej oraz przemysłowej. Jestem również licencjonowanym pilotem drona z uprawnieniami VLOS i BVLOS, co pozwala mi na wykonywanie profesjonalnych i bezpiecznych lotów dronem, co znajduje zastosowanie zarówno przy fotografii i filmowaniu nieruchomości, jak również wzbogaca ujecia jakie jestem w stanie zaoferować przy innych projektach (panoramy, plenery, ujęcia z lotu ptaka).

Doświadczenie w firmie zajmującej się tworzeniem stron internetowych daje mi wiedzę jakie treści są wykorzystywane w internetowym marketingu, jak komponowac zdjęcia i filmy by wpisywały się w wizualną identyfikacje strony internetowej oraz jak pisać content by spełniał oczekiwania klienta i dobrze się pozycjonował.

W biznesie wykazuję się starannością wykonania dostarczanych usług oraz buduję organiczne relacje, które skutkują długoterminową współpracją i co najważniejsze efektem będącym wizytówka klienta jak i mojej pracy.

Skills

Article Blog Business photography Copywriting Customer service Dron pilot Editing Fanpage Outddor photography Panoramic photography Photography Product description Promotional video Video Videoblog Video editing Video editing

Portfolio

Portfolio VJV Studio

Portfolio moich filmów oraz fotografii.

AdamS okna - Blog na stronę firmy

Publikowałem artykuły na bloga od listopada 2018 roku. Blog zawiera 4 kategorie zawierające ciekawostki, porady oraz technikalia okien. Publikacje ukazywały się średnio dwa razy w miesiącu.

IQ Connect Multiagencja Reklamowa

Praca nad realizacjami filmowymi, edycją materiałów video i audio. Fotografia promocyjna, relacjonowanie wydarzeń, pisanie blogów dla obsługiwanych firm oraz tworzenie tresci na strony dostarczane przez IQ Connect.

Anton Luxury Apartments - treści na strone oraz vi

W ramach współpracy z multiagencja reklamową IQ Connect odpowiadam za wykonanie wszystkich filmów prezentacyjnych (short-video na stronie oraz video z każdego pokoju) oraz zdjęć. Napisałem również wszystkie teksty widniejące na stronie (z danych...

Fricke Maszyny Rolnicze - treść do katalogu intera

W ramach pracy dla multiagencji IQ Connect tworzyłem treści do katalogów interaktywnych firmy Fricke maszyny rolnicze. Tworzyłem również artykuły na bloga firmy oraz realizacje video z pokazów maszyn i prezentacji placówek, co rozwijało kanał...

Completed offers 1

  • Zlecę wnikliwą redakcję krótkiego opowiadania sci-fi. Ze względu na jego ograniczoną długość podwójnie zwracam uwagę na dopieszczenie strony językowej tekstu. Oczekuję nie tylko standardowych poprawek, ale uważnego dopracowania tekstu w kontekście jego płynności i czytelności. Dopuszczalne są głęboko idące zmiany w tekście. Nie będą one skutkowały dyskusją z autorem.