Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków

On Useme since 29 January 2026

About me

Jesteśmy zespołem dwóch specjalistów CRM i marketing automation. Nie działamy jak typowa agencja, pracujemy jako duet praktyków, którzy uzupełniają się kompetencjami i sprawnie realizują projekty od początku do końca.

Pomagamy firmom uporządkować marketing i sprzedaż. Wdrażamy systemy ESP/marketing automation, automatyzujemy komunikację, analizujemy procesy i wskazujemy, co realnie można poprawić, aby działania przynosiły lepsze efekty.

Stawiamy na jakość i szybki kontakt. Odpowiadamy na bieżąco, jesteśmy dostępni i dbamy o dobrą współpracę na każdym etapie projektu. Cenimy partnerskie podejście, jasne zasady i konkretne działania.

Pracujemy prosto, bez zbędnych komplikacji - tak, żeby wszystko było zrozumiałe i faktycznie działało.

Categories

CV / Résumé

Dec 2022 - Now

Co-Founder / CRM & Marketing Automation Expert

velar.marketing

Budowa brandu i działania brandingowe, zarządzanie projektami, pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych. Wsparcie klienta na każdym etapie współpracy oraz koordynacja i współpraca z dostawcami technologii.

Jun 2021 - Jan 2026

CRM & Marketing Automation Expert

Tylko

Prowadzenie projektów CRM z naciskiem na marketing automation: budowa i optymalizacja automatycznych ścieżek (email, push, SMS), kampanie newsletterowe, segmentacja odbiorców i personalizacja komunikacji. Planowanie komunikacji, testy A/B, analiza da

Jan 2021 - Feb 2022

Co-Founder

Kreatywny Brand

Budowa brandu i działania brandingowe, pozyskiwanie klientów i partnerów, zarządzanie projektami oraz wsparcie klienta. Współpraca z dostawcami technologii i organizacja pracy biura.

Jan 2020 - Aug 2021

Marketing Automation Specialist

Fabryka e-Biznesu

Automatyzacja marketingu i email marketingu, generowanie leadów, kampanie omnichannel i personalizowane. Praca na systemach ESP/MA, wdrożenia, optymalizacja i analiza działań, obsługa klienta oraz współpraca z partnerami i dostawcami.