typodgrafiki

typodgrafiki

Joined on: 2018-05-08
Poznań, Poland
Verified
SKILLS: 2d designcssdynamic bannerfrontendgraphic designhtml5individual projectslayout designraster graphicsstatic bannervector graphicsweb designweb developmentweb site

Projektant interaktywny po szkole artystycznej. Na co dzień pracuję z projektami dla internetu. Uwielbiam budować kompleksowe doświadczenia projektowe, które poprawiają codzienne życie użytkownika.

Moje urodziny datuje się na czas, w którym ludzie oglądali puste sklepowe półki, a Prypeć opustoszała zanim wybiła północ. Dziś jestem już dorosłym człowiekiem, lecz nadal wzruszam się patrząc na piękno przyrody, na to ile pięknych chwil omijamy na własne życzenie oraz uczę się, aby każdą z nich dostrzegać. Bo nauka to całe nasze życie, każdy dzień przynosi nam coś nowego, czasami wyzwania a czasem tylko nowe przemyślenia. Przemyślenia są bardzo ważne, bo to od nich zaczyna się każda idea. Idea na stworzenie czegoś, co da radość i szczęście, będzie cieszyć oko i dawać informację.

Czas, jaki minął od lat 80-tych obfitował w wiele informacji, m.in. śmierć Freddiego, urodziny owcy Dolly czy rozwój internetu. I to ten ostatni punkt zajął moją ciekawość na dłużej. Droga ta zaprowadziła mnie na uczelnię artystyczną, gdzie oprócz projektowania zajmowaliśmy się również malarstwem, w którym realizuję się w zaciszu domowym. Projektowanie natomiast zajęło moją sferę zawodową, z czego jestem niezmiernie rad, ponieważ sprawia mi to ogromną radość. I tak nie możemy rozstać się po dziś dzień. Szczególnie bliskie mojemu sercu pozostaje projektowanie identyfikacji wizualnej wraz z Key Visual oraz stron internetowych zorientowanych na kreatywność i przejrzystą informację.

Sincere Feelings - nowa marka wina

Nowa marka wina zwracająca uwagę konsumenta na emocje, jakie może nieść za sobą spożywanie tego trunku. Założeniem projektu było stworzenie wspólnego systemu identyfikacji wizualnej poprzez zaprojektowanie loga wraz z księgą znaków, zbudowanie koncepcji opakowania oraz elementów promocyjnych. Identyfikacja ma na celu przedstawienie produktu, który odróżnia się na rynku podejściem do wina i jego indywidualnych wartości. Ukrytym przekazem jest sprzedawanie wina nie jako napoju, lecz wartości i emocji, jakie może wywoływać.

http://typodgrafiki.pl/portfolio/sincere-feelings

Audio-Mix - szablon sklepu

Szablon witryny internetowej zorientowanej na sprzedaż systemów AUDIO/RTV. Założeniem projektu było zwrócenie uwagi użytkownika na system BILD5 oraz jasne zaprezentowanie wszystkich sekcji na stronie. Kolorystyka projektu miała opierać się o odcienie szarości nawiązując do elegancji i technologii.

http://typodgrafiki.pl/portfolio/audio-mix

Mountain Bag - projekt sklepu

Projekt sklepu internetowego nowo powstającej marki zajmującej się produkcją plecaków turystycznych i górskich. Sklep zorientowany na małą ilość produktów oraz szeroką informację o produkcie, jaką otrzymuje klient. W projekcie skupiamy się na produkcie, kategorie odgrywają drugorzędną rolę. Ważnym elementem są również właściwości produktów wyrażone w postaci infografik.

http://typodgrafiki.pl/portfolio/mountain

Bułki bez bibułki - blog

Projekt oraz wdrożenie szablonu bloga kulinarnego. Prace miały na celu zaprojektowanie loga oraz witryny internetowej. Strona startowa to nacisk na zdjęcia, natomiast na podstronach wpisów skupiamy się na treści, a zdjęcia to tylko dodatek. Menu po prawej stronie zostało usytuowane w taki sposób, aby uwaga użytkownika zaczynała się od treści strony po lewej. Blog oparty na oprogramowaniu Wordpress.

http://typodgrafiki.pl/portfolio/bulkibezbibulki

GEO SOMATIC - krój pisma

Geo Somatic to krój pisma bezszeryfowy z zastosowaniem litery jednoelementowej. Inspiracją do powstania fontu była geometria ludzkiego układu krążenia, czyli połączenie różnorodnej geometryczności z liniami o jednakowej grubości. Dzięki temu krój pisma posiada charakterystyczne dla siebie elementy. Czcionka składa się z minuskuł, a forma pozwala na instalację w systemie operacyjnym lub wykorzystanie na stronie internetowej.

http://typodgrafiki.pl/portfolio/geo-somatic

No reviews.