Tower of Dreams

Tower of Dreams

Joined on: 2019-01-15
Wołomin, Poland
Verified
SKILLS: advertisementbannerbrandingbussines cardcatalougecorporate identityfolder reklamowygraphic designgraphicsillustrationsinfographicsleafletslogonewsletterpostersprintingraster graphicssocial mediavector graphics

Tower of Dreams założyliśmy w 2015 roku, kiedy przyszło nam dzielić sprawy zawodowe z rodzicielstwem. Okazało się, że stary pomysł na nazwę bloga “Tower of Dreams”, który z założenia miał prezentować tylko nasze prace związane z fantastyką – jest doskonały także jako nazwa dla agencji reklamowej. Bo czymże innym jest tworzenie dobrych projektów jeśli nie wspinaniem się po kolejnych stopniach na szczyt wielkiej wieży, skąd możemy popatrzeć na wspaniałe widoki wokół? Pomagamy naszym Klientom osiągać cele jednocześnie realizując własne marzenia.

Do naszego zespołu należą:

Żaneta

Z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym - głównie zajmuję się projektami do druku, ale nieobce są mi też materiały do internetu. Z zamiłowania jestem rysownikiem, na co dzień mamą dwójki szkrabów. Uwielbiam dobre historie, szczególnie te ze świata fantasy i sf.

Wojtek

Z wykształcenia jestem pedagogiem, ale zawsze wolałem pracować z ludźmi niż nauczać. Kiedyś byłem grafikiem i zajmowałem się też rękodziełem. Z tamtych czasów pozostało mi zamiłowanie do fantastyki, dobrych książek i filmów.

Czym się zajmujemy

Głównie zajmujemy się projektami do druku (od form małych (wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi), przez formy duże (bannery, witryny, kasetony), na formach nietypowych kończąc (monidła, opakowania, koszulki, ekspozytory)).

Tworzymy identyfikacje wizualną firm (logo, brandbook, szablony postów, ulotek)

Jesteśmy też w stanie zrobić dowolny projekt do internetu (proste posty, bannery, newslettery itp.) Nie projektujemy i nie kodujemy stron internetowych.

Dodatkowo też zajmujemy się ilustracjami - tak wektorowymi jak i zwykłymi, w różnych stylach.

Pomagamy przy wybraniu odpowiedniej drukarni, także przy logistyce. Doradzamy i wspieramy przy wyborze najlepszej komunikacji graficznej.

Współpraca

Wiemy jak ważny dla naszych klientów jest czas, a wyszukiwanie kolejnych specjalistów do prowadzonych projektów bywa uciążliwe i wymaga dodatkowych nakładów pracy. Dlatego zebraliśmy grupę zaufanych ludzi o różnych obszarach specjalizacji, aby w razie potrzeby móc działać szybko i sprawnie. Sami znamy się głównie na grafice i druku, ale mamy w naszym zespole także copywriterów, tłumaczy, specjalistów od internetu oraz grafiki 3D.

Projekty do druku

Jesteśmy w stanie stworzyć dowolny projekt przeznaczony do druku. W tym formy klasyczne jak: wizytówki, ulotki, plakaty Mniej klasyczne jak: wobblery, polesigny, ekspozytory, projekty na koszulki Większe objętościowo: katalogi, wielostronicowe ulotki, bannery Identyfikację wizualną firmy: logo, logobook, brandbook, prezentacje, szablony I inne: opakowania, monidła.

https://towerofdreams.pl/portfolio-category/druk/

Projekty do internetu

Tworzymy różnorodne projekty przeznaczone do wyświetlania na urządzeniach (internet): W tym: posty na SM, szablony takich postów, newslettery, infografiki, elementy graficzne stron internetowych, proste gify.

https://towerofdreams.pl/portfolio-category/internet/

Ilustracje

Tworzymy ilustracje: w dowolnym stylu, w dowolnej technice cyfrowej (ilustracje rastrowe, wektorowe), czarno-białe, kolorowe. Mamy też w ofercie fotomanipulacje, czyszczenie zdjęć, projekty strojów dla hostess, oraz wizualizacje.

https://towerofdreams.pl/portfolio-category/ilustracje/

No reviews.