TomaszPiotrowski1993

TomaszPiotrowski1993

Joined on: 2019-05-25
Nowy Sącz, Poland
Verified
SKILLS: advertorialarticlecopywritingesaayexpert textseovideoblog

Jestem zwykłym człowiekiem. Miewam gorsze i lepsze dni. Uwielbiam wylegiwać się w łóżku z dobrą książką i pić gorącą herbatę. Kocham zwierzęta i marzę o tym by kiedyś móc mieć całe stado psów. Czasami rozkręcam i o dziwo skręcam dobrze różne rzeczy. Majsterkowanie było dla mnie naturalne od dziecka. Uwielbiam czytać komiksy takich wytwórni jak Marvel i DC, ponieważ uważam, że należy pamiętać o swoim wewnętrznym dziecku. Moim mottem życiowym są słowa Jana Pawła II "Wymagajcie od siebie choćby inni od Was nie wymagali." Moim ukochanym sportem jest znana od wieków szermierka na pięści. Boks wyleczył mnie z kompleksów, jakie miałem będąc nastolatkiem. Dał mi pewność siebie i dyscyplinę. Nauczyłem się też doceniać przyjemne zmęczenie po dobrym treningu. Moim celem jest szerzenie zdrowego stylu życia i rozwijanie się jako pięściarz oraz trener. Prowadzę kanał na YouTube, gdzie przekazuje wiedzę jaką posiadam oraz staram się zarazić miłością do moje ukochanego sportu. Prowadzę treningi bokserskie oraz personalne. Układam plany treningowe i dietetyczne. Znam się na suplementacji i pomagam ludziom zbudować sylwetkę. Pisze także artykuły o tematyce sportowej oraz prowadzę kanał YouTube na temat boksu.

PoradnikZdrowie.pl

Piszę dla tego portalu artykuły o tematyce sportowej, zarówno treningowej jak i żywieniowej. Nasza współpraca ciągle trwa i układa się dobrze.

https://www.poradnikzdrowie.pl/ download: Trening motoryczny.docx

Budujmase.pl

Dla tego portalu również pisałem artykuły o tematyce sportowej. Z nimi już jednak nie współpracuję ze względu na zmiany redaktorów i utrudniony kontakt po tych zmianach.

https://www.budujmase.pl/ download: Trening kettlebell.docx

Myprotein.pl

Dla tej marki prowadziłem przez pewien czas blog.

https://www.myprotein.pl/ download: Kawa.odt

No reviews.