Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Gdynia

On Useme since 13 January 2023

About me

Pisanie ofert sprzedażowych i zarządzanie sklepami internetowymi to zajęcie w którym specjalizuję się od kilku lat. W swoim zawodowym życiu osobiście napisałem ponad 6 000 ofert, które sprzedały produktów za ponad 4 miliony złotych. Dzięki mojej pomocy Twoje oferty skupią się na tym, jak produkt, który oferujesz, może pomóc klientowi rozwiązać jego problem lub spełni jego potrzeby. Jest dla mnie ważne, aby opisywać konkretne korzyści, takie jak oszczędność czasu lub pieniędzy, zwiększenie wydajności lub poprawę jakości. Piszę oferty w sposób atrakcyjny i przekonujący, korzystając z jasnych i zwięzłych zdań. Zmiana oferty na taką, która zostanie napisana przez profesjonalistę, językiem korzyści, to inwestycja, która na pewno się zwróci.

Skills

Allegro Canva Copywriting Descriptions Ebay Olx Online shop Prestashop Product description Sector Service description Shoper Woocommerce Wordpress

CV / Résumé

Sep 2022 - Dec 2022

Specjalista ds. e-commerce

Patay Sp. z o.o.

Odpowiadałem za koordynację uruchomienia sklepu internetowego wraz z dodaniem wszystkich produktów i opisów. Podłączałem bramki płatności oraz analitykę.

May 2020 - Aug 2022

Specjalista ds. produktów

Garyland

W Garyland.pl odpowiadałem za dodawanie produktów do oferty w sklepie internetowym i na Allegro, w 2 lata stworzyłem ich przeszło 5 tysięcy. Osobiście pisałem każdą ofertę. Optymalizowałem oferty pod kątem Allegro.

Portfolio

Oferta_Allegro_kawa.pdf
Oferta Allegro

Realizacja oferty Allegro na kawę piernikową lokalnej palarni kawy

Oferta Allegro dla sklepu z porcelaną

Dla tej firmy zrealizowałem kilkaset ofert, wdrożyłem nowe standardy ofert dzięki czemu ich klikalność zwiększyła się 10x

Oferty sklepu z marynarkami dla Gooseflesh

W tym projekcie dodałem opisy oraz produkty do sklepu internetowego