Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 24 March 2020

Business bag icon

Deals 72

SUCCESSFUL: 72

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 4

POSITIVE: 4

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Napiszę to, czego potrzebujesz!

Tutaj znajdziesz wybrane teksty mojego autorstwa. Jeżeli będzie taka potrzeba, mogę udostępnić inne teksty, zgodnie z profilem tematycznym twojego zlecenia. Oczywiście nie wszystkim mogę się pochwalić, ale pisałem już sporo, na bardzo różne tematy. :)

Prowadzę dwie strony internetowe:

500 filmów - https://500filmow.pl/ Pozytywne Finanse - https://pozytywnefinanse.pl/

Na co dzień studiuję na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku artes liberales.

Portfolio

Opinions

no avatar
Skazani-na-sukces
on 2023-02-24
Wystawiona opinia
Polecam, bardzo dobry copy. Wszystko na czas i wg. wytycznych :)
no avatar
Jober
on 2023-02-14
Wystawiona opinia
Bezproblemowy kontakt, jeśli zdażyło się jakieś potknięcie, podejmowana była szybka reakcja. Polecam.
no avatar
CommunicateIT
on 2021-08-13
Wystawiona opinia
Polecam współpracę z panem Tomaszem – w szybkim tempie zrealizował zlecenie, tworząc tekst o wysokiej jakości merytorycznej i językowej. Trzymał się przy tym wszystkich przekazanych wytycznych i dostarczył materiał, który stuprocentowo spełnił moje oczekiwania.
no avatar
BS Media Bartosz Szeliga
on 2021-03-04
Wystawiona opinia
100% pozytyw - zawsze profesjonalna obsługa, trzymanie się terminów i świetne wykonanie dzieła. Polecam z czystym sumieniem!

Completed offers 5

  • Do napisania 10 artykułów na bloga o tematyce związanej pośrednio lub bezpośrednio z pracą. Tytuły do wyboru w załączniku. Wytyczne: 1. Artykuły powinny być napisane jasnym, zrozumiałym językiem. 2. Długość ok. 1.5-2 strony A4 czcionką Times New Roman 3. Maksymalnie 3 poziomy nagłówków
  • Dzień dobry Poszukiwany copy z doświadczeniem w branży telefonii komórkowej. Oferty bez portfolio z tej tematyki nie będą rozpatrywane. Tematy są proste, jednak zależy nam na kimś, komu faktycznie zna słownictwo i zagadnienia. Przykładowe: 1. Dlaczego możesz mieć problem z zasięgiem w telefonie? 2. Jak poprawić zasięg w telefonie? 3. Fakty i mity 5G 4. Czy nadajniki GSM są bezpieczne dla zdrowia? Do zrobienia 1 art o tematyce podobnej jak wyżej, 4k. Język "dla ludzi", ale bez zbytnich uproszczeń. Po akcepcie (do 2 dni roboczych) kolejne 2-5 artykułów w osobnym zleceniu. Proszę o wycenę 1x4k zzs.
  • Potrzebny jest artykuł po polsku na ok. 600 słów (nie znaków!) dotyczący kryptowalut. Materiał nie musi być wysoce specjalistyczny – jest przeznaczony dla przeciętnego czytelnika zainteresowanego tematyką biznesową. Chodzi o skrót newsów z branży i informację o rosnącej popularności tematu krypto, inwestycji w krypto itd. W artykule trzeba będzie zalinkować podany link z podaną frazą kluczową + link ze strony docelowej + link z dowolnego polskiego źródła o wysokim autorytecie. Dostarczę brief (w języku angielskim) z inspiracją co do treści artykułu + informacje co do podstawowych wymogów. Oprócz tego jest swoboda w zakresie dokładnej treści. Deadline to 1.09 do 16.00.
  • Potrzebny jest artykuł po polsku na ok. 600 słów (nie znaków!) dotyczący nadchodzącego filmu z Jamesem Bondem No Time To Die. W artykule trzeba będzie zalinkować podany link z podaną frazą kluczową + link ze strony docelowej + link z dowolnego polskiego źródła o wysokim autorytecie. Dostarczę brief (w języku angielskim) z inspiracją co do treści artykułu + informacje co do podstawowych wymogów. Oprócz tego jest swoboda w zakresie dokładnej treści. Deadline to 13.08 do 16.00.
  • Cześć, zależy mi na najwyższej jakości artykułach dotyczących Konta dla studenta. Chciałbym żeby artykuł był kompletny i wyczerpywał temat. Liczbę znaków szacuję na około 7000-10000 zzs. Struktura artykułu: 1) Co to jest konto dla studenta? 2) Jak wybrać dobry rachunek dla studenta? wspomnieć o: Dodatkowe usługi (aplikacje mobilne, metody płatności, zniżki i rabaty) Przekształcenie konta po ukończeniu określonego wieku 3) Opłaty o których warto pamiętać Proszę nie wspominać w artykule o żadnym banku - tekst ma być uniwersalny. pozdrawiam