Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków

On Useme since 21 February 2017

Business bag icon

Deals 57

SUCCESSFUL: 55

DISPUTED: 2

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 16opinions

POSITIVE: 13

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 3

About me

Specjalizuję się w tworzeniu i kompleksowej obsłudze stron internetowych dla małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych. Moje projekty charakteryzuje: indywidualne i kreatywne podejście, niepowtarzalna i efektowna grafika, czytelna, przemyślana struktura strony, funkcjonalna i intuicyjna nawigacja, szybkie ładowanie, najwyższa jakość kodu xhtml/css, prawidłowe wyświetlanie w różnych przeglądarkach oraz na różnych urządzeniach multimedialnych, integracja z systemem zarządzania treścią CMS. Strony przeze mnie wykonane dzięki nowoczesnym rozwiązaniom są gotowe sprostać wymaganiom współczesnego Internetu.

Skills

Blog Cms Coding Crm Css Drupal E-marketing Frontend Html Html5 Joomla Mysql Online shop Payment module Php Portal Postgresql Rwd Server administration Service System administration User experience design Web application Web development Web site Website administration Woocommerce Wordpress

Portfolio

Strona internetowa Instytutu Medycyny Innowacyjnej

Stworzenie oraz zakodowanie strony, wypełnienie treścią oraz obrazkami. Skonfigurowanie formularza do wysyłania maili. Strona napisana w HTML, CSS oraz PHP. OnePage z opcją bloga.

Portfolio item Kancelaria Radcy Prawnego asacha.pl

Stworzenie oraz zaproponowanie wyglądu dla strony Kancelarii Radcy Prawnego oraz przeszkolenie klienta z zarządzania stroną.

Centrum Medyczne IMIcare

Stworzenie strony internetowej dla krakowskiego Centrum Medycznego. Rozbudowane o specjalistów oraz możliwość wyboru lekarza spod danej specjalizacji, wyszukiwarka lekarzy po specjalizacjach, wyszukiwarka badan oraz mozliwosc rejestracji online...

Sklep home&you lumberhome

Zaproponowanie rozwiązań, wyglądu oraz uruchomienie od 0 sklepu internetowego wraz z przeszkoleniem klienta z zakresu obsługi sklepu.

Sklep telemedyczny Health4you

Stworzenie sklepu internetowego, zaproponowanie wyglądu, wypełnienie go treścią oraz produktami + konfiguracja wtyczek salesmanago, płatności online oraz ratalnych.

referencje.pdf carver44.com

Stworzenie sklepu internetowego oraz prowadzenie dzialan marketingowych.

Opinions

arpinetwork
Arpinetwork
on 2021-09-17
Wystawiona opinia
Uwaga: ten człowiek to oszust. Moja firma realizuje kilkanaście projektów internetowych miesięcznie i jeszcze nie spotkałem się z takim poziomem ignorancji oraz kłamstwa. Zwodził mnie przez wiele dni, w rzeczywistości nigdy nie przystąpił do zlecenia pomimo, że spędził czas na zapoznanie się z jego szczegółami i naraził reputację mojej firmy na niebezpieczeństwo. Takie zachowania i postawy oraz nie będą tolerowane. Kłamie. Wymyśla różne przyczyny opóźnienia: śpi, jest chory, jest na obiedzie u mamy, robi test... Nie dajcie się nabrać. Cokolwiek przeczytasz w ewentualnej odpowiedzi tego człowieka - jest kłamstwem. Nie dostarczył nigdy nic. Powinien zostać pozbawiony możliwości działania w useme. Na szczęście w ostatniej chwili udało mi się znaleźć innego freelancera, który podjął się zlecenia w kompetentny sposób. Na koniec, zamiast zwyczajnego przepraszam, postanowił napisać do use.me twierdząc, że nigdy nie otrzymał wpłaty za pierwszy etap zlecenia.
Starway
Starway
on 2021-04-07
Wystawiona opinia
Stanowczo nie polecam współpracy z tym człowiekiem. Zleceniobiorca miał tydzień na zrealizowanie zlecenia. Przez ten czas stwierdził, że źle się czuł, więc dałem mu dodatkowe 3 dni na wykonanie zlecenia. Stwierdził, że były święta i nie miał czasu. Ok, również to zrozumiałem. Po tym czasie stwierdził, że strona już jest gotowa tylko ją wgrać, jednak dalej nic nie było na serwerze, a zleceniobiorca nie odbierał telefonu przez kolejne 24 godziny. Po kolejnych 2 dniach strona dalej nie była na serwerze, a zleceniobiorca dalej nie odbierał telefonu. Zostałem totalnie na lodzie, bez gotowej strony. Po 12 dniach zobaczyłem, że zleceniobiorca dopiero bierze się za wykonanie tej strony...tego już było za wiele. Tym razem już nie otrzymał szansy, projekt został odrzucony. Ten człowiek kompletnie sobie olał sprawę, a jego podejście do tematu jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Nie wiem co on sobie myślał, ale ta osoba w ogóle nie powinna była zajmować się takimi sprawami. Ogólnie to po 12 dniach zostałem kompletnie na lodzie, z wgranym zwykłym szablonem z WordPress na szybko, aby nie było, że nic nie było zrobione. To bezczelne zachowanie moim zdaniem. Współpracuje od wielu lat z freelancerami z Upwork czy Fiverr i nigdy nie miałem takiej sytuacji....nie wiem jak to nazwać nawet. Straciłem pieniądze od bliskiej mi osoby za zlecenie. Ok, pieniądze to rzecz nabyta... Straciłem czas. Ok, tu już coś straciłem... Jednak najgorsze jest to, że straciłem zaufanie bliskiej mi osoby, która powierzyła mi wykonanie tej pracy...tu już straciłem wiele. Jestem cholernie zawiedziony i śmiem twierdzić, że te opinie o freelancerze są fałszywe, bo nigdy nie zdarzyło mi się, żeby ktoś tak podchodził do sprawy i własnej pracy.

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2021-04-07
Strona została wgrana na Pański serwer, zgodnie z ustaleniami została wypełniona wypełniaczami oraz randomowymi obrazami, które Pan miał podmienić. Jak Pan sam twierdził zna się na wordpresie i to nie będzie problem. Komentarz napisany na wyrost, co śmieszniejsze stronę w dalszym ciągu Pan użytkuje na serwerze. Myślę, że zamiast wystawiać negatywny komentarz warto było się skontaktować przez useme - w czasie pracy ciężko odebrać, a jak sam Pan wie kontakt ze mną miał Pan przez cały czas - jak miał Pan jakieś zastrzeżenia. Na szczęście w takich wypadkach mamy zespół useme, a prace wykonane jak i wiadomości zostały zabezpieczone i zostaną przesłane do useme w celu rozstrzygnięcia sporu. Końcem końców jedyny wniosek jaki mi nachodzi to wyłudzenie pracy od drugiej osoby, poproszenie o wgranie na serwer, a na końcu odrzucenie projektu i wystawienie negatywnej opinii. W tym momencie nie polecam tego zleceniodawcy jednak liczę na pozytywne rozwiązanie sprawy i dojście do porozumienia.
ProjektyCX
ProjektyCX
on 2021-01-02
Wystawiona opinia
Profesjonalne podejście, świetny kontakt i terminowo wykonane zlecenie. Zdecydowanie polecam!
Wedding Alchemy® by Valentina
Wedding Alchemy® by Valentina
on 2020-12-10
Wystawiona opinia
Jestem bardzo niezadowolona jakością kontaktu z freelancerem i tym, że zlecenie zostało wykonane w ostatniej chwili (dokładnie po 23:00 w dniu deadline) mimo, że w korespondencji został zadeklarowany termin realizacji na 2 dni wcześniej. Po niedotrzymaniu pierwotnego terminu - brak kontaktu i wyjaśnienia przez 2 dni mimo, że próbowałam uzyskać informację o statusie zlecenia. Co więcej, kiedy chciałam zerwać umowę i administrator skontaktował się z freelancerem w celu anulacji zlecenia, freelancer powiedział, że zlecenie zostało zrealizowane, wtedy jak na koncie nie zostały zarejestrowane żadne działania. Szkoda, że tak fatalnie przebiegała współpraca, bo finalnie zlecenie zostało wykonana i analityka działa.

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2020-12-11
Niestety, ale czas wykonania oferty był przewidziany w czasie jej składania, a nie po tygodniowej akceptacji kiedy już na tapecie były inne zlecenia. Zleceniodawca ani nie skontaktował się czy w dalszym ciągu zlecenie można wykonać, a akceptując je przystał na warunki w ofercie gdzie końcowy termin oddania dzieła wypadał na 7 dni od zaakceptowania umowy. Zlecenie oczywiście zostało zrealizowane we właściwym dla umowy czasie, analityka jak to Pani napisała działa, ale niestety na profilu znalazła się negatywna opinia. Szkoda :)
Amellinium
on 2020-04-11
Wystawiona opinia
Bardzo dobry kontakt i błyskawicznie wykonanie zlecenia. Szczerze polecam.

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2020-04-14
Szybki kontakt dzięki, któremu sprawnie i szybko wykonaliśmy zlecenie. Polecam! Pan wie czego chce więc nie ma problemu z realizacją zlecenia.
marcinmilke
Marcinmilke
on 2020-04-08
Wystawiona opinia
Bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Rzetelnie i terminowo wykonane zlecenie. Własna inwencja w rozwiązywaniu problemów w projekcie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam.

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2020-04-08
Bardzo dobry kontakt, dokładne wytyczne do projektu - prefekt zleceniodawca. Doskonała współpraca na każdym etapie. Polecam!
Łukasz Mikołajczyk
Łukasz Mikołajczyk
on 2020-04-03
Wystawiona opinia
Bardzo konkretna osoba. Zna się na programowaniu. Polecam

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2020-04-03
Wzorowy kontakt i specyfikacja projektu. Polecam zleceniodawcę
Biegun
on 2018-05-28
Wystawiona opinia
Zadanie wykonane tak jak należy. Wszystko działa. Kontakt z wykonawcą bardzo dobry.

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2018-05-28
Wzorowy kontakt i specyfikacja projektu. Polecam zleceniodawcę.
Łukasz Wesołowski
Łukasz Wesołowski
on 2018-05-25
Wystawiona opinia
Z Panem Michałem współpracuje się bardzo dobrze. W ciągu 2 dni wykonał zlecenie według wytycznych zawartych w opisie. Bardzo dobry kontakt, wdrożenie poprawek od ręki. Osobiście polecam każdemu kto chce mieć dobrze wykonaną stronę www.

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2018-05-26
Bardzo dobry kontakt, dokładne wytyczne do projektu. Doskonała współpraca. Polecam!
WEBEST
WEBEST
on 2018-02-21
Wystawiona opinia
Szybko, sprawnie z pełnym wsparciem.

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2018-02-21
Pani Magda wie czego potrzebuje i jaki efekt chce uzyskać. Ekspresowa współpraca
PrLab Piotr Józefczyk
PrLab Piotr Józefczyk
on 2018-02-16
Wystawiona opinia
Pomimo wielu problemów w trakcie realizacji zlecenia wynikające z jego skomplikowania p. Michał poradził sobie z nimi perfekcyjnie samemu proponując kolejne możliwości i działania. Kontakt na bieżąco bez opóźnień czasowych. Polecam!

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2018-02-16
Wszystko przebiegło OK mimo wielu błędów, na które natknąłem się podczas realizacji zlecenia. Praca z Panem przebiegła w sposób perfekcyjny i zorganizowany. Dzięki zaproponowanym rozwiązaniom oraz zaangażowaniu w projekt p. Piotra domknęliśmy projekt w terminie oraz wykonali dodatkowe prace mające na celu usprawnić korzystanie z witryny. Polecam!
ARCHICREDO - Michał Gierak
ARCHICREDO - Michał Gierak
on 2018-01-18
Wystawiona opinia
Polecam serdecznie! Praca z Panem Michałem to sama przyjemność. Jest ekspertem w tym co robi, jego wiedza przyczyniła się do zwiększenia funkcjonalności na mojej stronie. Rozwiązania jakie zaproponował bardzo się sprawdziły w praktyce. Wiem, że w przyszłości w przypadku jakichkolwiek problemów zwrócę się do niego o pomoc.

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2018-01-18
Praca z Panem Michałem przebiegła ekspresowo, dzięki zapoznaniu się z profilem działalności Pana Michała byłem w stanie zaproponować rozwiązania, które pozwoliły na automatyzację przyjmowania oraz selekcji zamówień.
Businessweb
on 2017-08-28
Wystawiona opinia
Bardzo szybko i sprawnie wykonane zlecenie

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2017-08-31
Dobry kontakt, klient wie czego chce.
Kate Okroj
Kate Okroj
on 2017-08-01
Wystawiona opinia
Mega profesjonalne podejscie do zlecenia. Szybkie wykonanie. Pan Michal wykonal wiecej niz samo zlecenie, dokonal takich zmian w kodzie strony jak sobie to wyobrazalam. Naprawde bardzo, bardzo polecam !!!!

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2017-08-01
Szybki kontakt dzięki, któremu sprawnie i szybko wykonaliśmy zlecenie. Polecam! Pani wie czego chce więc nie ma problemu z realizacją zlecenia.
mona
Mona
on 2017-07-04
Wystawiona opinia
Pełen profesjonalizm i szybkie działanie powierzone zadania zostały wykonane na 5+ Gorąco polecam usługi Pana Michała.

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2017-07-04
Świetny kontakt, dobrze sprecyzowane oczekiwania przełożyły się na szybkie zakończenie umowy. Polecam
KrzysztofR
KrzysztofR
on 2017-06-30
Wystawiona opinia
Wszystko znakomicie. Świetny kontakt i doskonała obsługa. Wysoka kultura osobista. Dzieło zgodne z zaleceniami. Perfekt !

Freelancer's reply

thegovernor
Thegovernor
on 2017-07-03
Świetny kontakt oraz jasne wytyczne, dzięki którym mogłem błyskawicznie zrealizować zlecenie dla Pana Krzysztofa. Polecam!