From: Poland
Location: Kartuzy, PL
On Useme since 7 November 2023
About me
Hej, jestem Szymon. Zajmuję się ilustracjami, conceptami w różnych fantastycznych klimatach, projektuję również logotypy wizytówki, banery i inne elementy które wpływają na identyfikację wizualną marki. Jestem osobą elastyczną i potrafię się dostosować do różnych warstw stylistycznych, wizualnych i wymogów klienta. Aktualnie też pracuję jako grafik z 5 letnim stażem pracy, a po pracy również jako zajawkowicz grafiki oraz gier. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu :D
CV / Résumé
Nov 2019 - Nov 2023
Grafik 2D
Torpol sp. z o.o.
Projektowanie nowych kolekcji produktów jeździeckich oraz odzieży, Projektowanie designu akcesoriów konnych na międzynarodowe zawody jeździeckie, znajomość różnych technik zadruku od sublimacji, sitodruku po folie termiczne i projektowanie haftów.
Oct 2017 - Oct 2019
Grafik 2D, Concept Artysta
Blue Sunset Games
Tworzenie konceptów, animacji, grafik promocyjnych, emotek, ikonek do gier, reprezentacja firmy na targach jako wystawca.
Portfolio
Projekt Logo
Projekt Logo z inicjałami SK z kaszubskim wzorem regionalnym
Projekt przedstawia koncept Wendigo w klimatach dark western.
Projekt przedstawia koncept złotą świątynie w klimacie fantasy.
Projekt Strony internetowej
Projekt do gry. Praca przedstawiająca projekt Si Fi kwatery hibernatoryjnej na statku kosmicznym w izometrii. W linku załączona jest dalsza część pracy przedstawiająca model 3d z różnych perspektyw oraz pokazująca walory gameplayowe tego konceptu.