Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Nysa

On Useme since 22 May 2023

About me

Softwaresystem Sp. z o.o. - Twój partner w tworzeniu nowoczesnych stron internetowych i programowaniu!

Jesteśmy dynamiczną firmą z ogromnym doświadczeniem w branży technologicznej. Od 2010 roku dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi z zakresu projektowania i tworzenia stron internetowych oraz programowania.

W Softwaresystem Sp. z o.o. wiemy, jak istotne jest posiadanie profesjonalnej i funkcjonalnej strony internetowej dla sukcesu biznesowego. Dlatego nasz zespół składa się z utalentowanych i kreatywnych projektantów, programistów i specjalistów ds. UX/UI, którzy doskonale rozumieją potrzeby klientów i potrafią przekuć je w innowacyjne rozwiązania.

Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych wymagań i celów każdego klienta. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostego, ale eleganckiego wizytówkowego portalu, czy rozbudowanej platformy e-commerce, możesz polegać na naszym profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu.

Skills

Api Backend Blog Cms Coding Crm Css Frontend Html5 Javascript Joomla Layout design Magento Online shop Php Prestashop Rwd Service Slicing html Slicing psd Templates User experience design Web development Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio