Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Ukraine

Location: Wrocław, PL

On Useme since 16 April 2024

About me

Pełen pasji i zmotywowany grafik, chętna do wnoszenia kreatywności i świeżego spojrzenia na projekty. Dzięki solidnym podstawom zasad projektowania i biegłości w standardowym oprogramowaniu branżowym, jestem zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości projektów, które przekraczają oczekiwania. Współpracujmy, aby urzeczywistnić Twoją wizję.

Categories

Portfolio

Portfolio item
Minimalistyczne opakowania perfum

"Ethereal Essence" uosabia prostotę i czystość, czerpiąc inspirację z piękna znajdującego się w najbardziej podstawowych elementach natury. Ma na celu uchwycenie istoty spokoju i wyciszenia, wywołując poczucie spokoju i jasności.

Portfolio item
Zaproszenie ślubne w stylu gotyckim

Klienci, zauroczeni gotyckim romantyzmem, poszukiwali zaproszenia ślubnego nasyconego jego ponadczasowym urokiem. Rezultat przerósł ich oczekiwania, zapewniając oszałamiające połączenie bogactwa i nowoczesnego wyrafinowania.

Portfolio item
Projekt plakatu dla strony na Instagramie

Proces tworzenia projektu plakatu dla strony na Instagramie obejmuje zrozumienie celów komunikacyjnych i identyfikację grupy docelowej, projektowanie grafiki z uwzględnieniem estetyki marki oraz optymalizację dla wymogów platformy.

Portfolio item
Projekt okładki notatnika

Zaprojektowałem czystą, minimalistyczną okładkę notebooka inspirowaną szwajcarskimi zasadami projektowania graficznego.Nacisk na czyste linie, minimalizm i prostotę w projekcie. Wykorzystuję układ oparty na siatce, aby stworzyć wizualną harmonię.

Portfolio item
Plakat reklamowy festiwalu tatuażu

Odegrałem kluczową rolę w opracowaniu plakatu festiwalu tatuażu, nadając mu żywe kolory i odważne, przyciągające wzrok obrazy, które uchwyciły istotę kultury tatuażu. Moja kreatywność i dbałość o szczegóły sprawiły, że plakat wyróżniał się.