Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Sanok, PL

On Useme since 19 June 2017

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Witam,

Nazywam się Paweł Rudnicki i jestem doświadczonym programistą stron i wtyczek dla systemu WordPress. Posiadam ponad 8-letnie doświadczenie w tworzeniu projektów dla klientów z Polski i zagranicy, z naciskiem na rynki USA. Część moich projektów została sprzedana na popularnej platformie themeforest.net.

Zawsze wykonuję powierzone mi zadania z najwyższą starannością i zaangażowaniem, aby osiągnąć wyznaczone cele. Potrafię dobrze pracować w zespole, słuchać innych i służyć radą. Mam dużą wiedzę i umiejętności w dziedzinie frontendu (HTML5/CSS/SASS/Javascript/Vue.js/jQuery), jak i backendu (PHP, MYSQL). Współpracując w zespole, stosuję metody agile oparte na jira oraz git lub bitbucket.

Skills

Ajax Api Cms Css Docker Html5 IOS Javascript Linux Mysql Php Ruby Ruby on rails SASS Slicing html Slicing psd Vue Web application Web development Wordpress

Portfolio

Portfolio item Music Flow

Projekt muzycznego serwisu ze sklepem oparty na Wordpress.

Opinions

no avatar
Ience
on 2023-03-18
Wystawiona opinia
Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Zbieranie wymaganych danych, analiza i wyszukanie najlepszego rozwiązania to coś czego oczekiwałem i otrzymałem. Czas realizacji bardzo szybki. Korekty realizowane bez problemu. Cena adekwatna do poziomu trudności projektu. Bardzo dobry kontakt - nie było problemu z oczekiwaniem na odpowiedź. POLECAM. Na pewno skorzystam w przyszłości, jeśli będę potrzebował.

Completed offers 1

  • Do stworzenia w WordPress mechanika renderowania shortcode na frontend obsługiwane z backendem z AJAX. Przykład : Na podstronie wyświetla się domyślnie Shortcode [shortcode id="22453"]. Na tej samej stronie są dwa przyciski - jeden posiada ID 11111 a drugi 22222. Po kliknięciu w którykolwiek z nich, ID dla shortcode zostaje podmienione na ID przycisku - a cały shortcode zostaje wyrenderowany w locie. Bez odświeżania strony. W razie pytań - pisac