Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Rusocice, PL

On Useme since 4 May 2023

Business bag icon

Deals 3

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Dziennikarstwo i obserwowanie zmieniających się mediów są moją pasją od dziecka, która zaprowadziła mnie do kilku miejsc: teorii uczyłem się na studiach, praktyki w krakowskiej redakcji redagując artykuły prasowe, a swój warsztat redaktorski doskonaliłem w agencji marketingowej, zajmując się copywritingiem oraz podczas odpowiednich kursów.

Moje szczególne zainteresowania, o których chciałbym pisać to: polityka krajowa i międzynarodowa, ekologia i środowisko, PR, sprawy lokalne, kultura i rozrywka. Nie boję się żadnych wyzwań, chętnie podejmę się napisania tekstów na wiele innych tematów. Pisałem już teksty m.in. o lekach, opryskach dla pszczół czy serwisie centralnych układów smarowania.

Podejmując nowe zlecenia, chcę się rozwijać, nabierać doświadczenia oraz realizować swoje pasje.

Skills

Article Blog Buzzmarketing Copywriting Databases Dodawanie produktów Editing Online shop Pre-sell text Product description Seo Social media Text editing Translation Web site

CV / Résumé

Nov 2022 - Apr 2023

Copywriter

Agencja Marketingowa Conture

Przygotowywałem treści FAQ, opisy produktów i kategorii oraz teksty blogowe i artykuły sponsorowane dla klientów agencji na podstawie zasad SEO.

Jan 2022 - Oct 2022

Konsultant ds. ubezpieczeń

Allianz (Departament Majątkowy)

Rozpatrywałem sprawy zgłaszane przez agentów i klientów w związku z polisami mieszkaniowymi.

Oct 2021 - Dec 2021

Ankieter/Asystent

Allianz (Departament Obsługi Klienta)

Badałem zadowolenie klientów z systemu zapowiedzi głosowych IVR infolinii. Brałem udział w tworzeniu raportu podsumowującego poziom zadowolenia na tle poprzednich lat.

Nov 2019 - Jan 2020

Dziennikarz (praktyka)

krakow.wyborcza.pl

Pisałem artykuły do portalu wyborcza.pl. Brałem udział w konferencjach prasowych oraz relacjonowałem wydarzenia i uroczystości organizowane w Krakowie. Pisałem newsy na podstawie informacji agencyjnych oraz zbierałem materiały do artykułów.

Nov 2017 - Jun 2019

Redaktor

Drugi Obieg UJ

Pisałem artykuły do portalu studenckiego „Drugi Obieg” działającego przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmowałem się tematyką polityczną, społeczną, lokalną i studencką.