Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Biłgoraj, PL

On Useme since 5 July 2020

Business bag icon

Deals 3

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Mama na pełen etat z wykształceniem humanistycznym, odkrywająca zalety pracy zdalnej. Specjalista od archeologii, historii starożytnej jak i nowożytnej, ze znajomością m.in. antropologii fizycznej, geologii czy kartografii. Od zawsze kibicująca sportowcom różnych dziedzin - od F1 do snookera. Chcąca zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Zainteresowana pisaniem tekstów z różnych dziedzin (ze znajomością standardów SEO) oraz ich korektą bądź redakcją. Rozwijająca swe umiejętności w retuszu zdjęć, zarówno tych starych jak i produktowych, pracująca na Corel Draw i GIMP (również ze znajomością interfejsu Adobe). Biegła w Microsoft Office.

Skills

Article Blog Databases Dodawanie produktów Retouch Text editing

Portfolio

Opis fototapety

Fototapeta Biały Jednorożec to bajkowa ilustracja odpowiednia dla wystroju pokoju małej dziewczynki. Przedstawia bialego jednorożca z kolorowym rogiem, galopujacego na różowym tle. Kolorystyka fototapety jest idealna dla małego dziecka,...

Opinions

ESTCOM
ESTCOM
on 2021-05-19
Wystawiona opinia
Bardzo dobra współpraca na wysokim poziomie .Zlecenie zostało wykonane bardzo dobrze. Dużą cechą tego freelancera jest dokładne i analityczne podejście do tematu przez co wyszukiwania były bardzo dobrze sprawdzone .kontakt idealny Gorąco polecam.

Freelancer's reply

Scriptor
on 2021-05-19
Bardzo dziękuję za opinię. Współpraca z Państwem to przyjemność. Pozdrawiam.