Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Białystok, PL

On Useme since 6 July 2021

Business bag icon

Deals 3

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Dzień dobry,

Nazywam się Rozalia i od 10 lat uczę się i rozwijam swoje umiejętności w prowadzeniu sklepów internetowych, w pisaniu artykułów, tekstów i ustalaniu briefu marketingowego moich klientów.

Cenię sobie szybkie tempo pracy i życia. Jestem typowym zadaniowcem, upartym i dążącym do określonego celu. Trzeba przyznać, że lubię stawiać sobie wysoko poprzeczkę, co pozwala mi na realizowanie moich celi zawodowych w dość krótkim czasie.

Od kilku lat jestem związana z dwoma firmami, którym prowadzę sklepy internetowe oraz wprowadzam i opisuje towary w katalogu językiem korzyści. Moim pracodawcy w tym czasie zaistnieli w sieci jako liczące się firmy sprzedażowe.

Prywatnie, jeśli kogoś to interesuje :) jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, miłośniczką thrillerów. Interesuję się również marketingiem internetowym oraz social mediami.

Zapraszam do kontaktu! Rozalia Bałdyga

Skills

Allegro Article Blog Copywriting Databases Dodawanie produktów Fanpage Online shop Product description Service description Social media Text editing Typing

Portfolio

Gazetka_Bialystok_02-03-2021_DRUK-skompresowany.pdf Biuro Plus

Tworzenie gazetek promocyjnych, (układ, promocje, opisy, wybieranie zdjęć od dostawców). Ponadto wprowadzanie kartotek towarowych do systemu ERP oraz na platformę zakupową biuronaplus.pl

Portfolio item Ofisfera sp. z o.o

Wszystkie opisy na stronie, wprowadzanie bazy produktowej, banery i prowadzenie FB, prowadzenie sklepu na allegro.pl