Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Szczecinek

On Useme since 29 July 2019

About me

Nazywam się Rafał Kokosiński, jestem doświadczonym programistą specjalizującym się w tworzeniu stron internetowych oraz aplikacji mobilnych przy wykorzystaniu technologii no-code oraz low-code. Moja pasja do kodowania i rozwijania innowacyjnych rozwiązań technologicznych napędza mnie do ciągłego doskonalenia i tworzenia wyjątkowych projektów.

Moja kariera w branży IT rozpoczęła się kilka lat temu, a od tego czasu zdobyłem bogate doświadczenie w pracy nad różnorodnymi projektami. Moja wiedza i umiejętności pozwalają mi efektywnie korzystać z narzędzi no-code i low-code, co przyspiesza proces tworzenia oprogramowania i pozwala osiągać imponujące rezultaty.

Jestem przekonany, że technologia jest kluczem do rozwoju biznesu i innowacji, dlatego zawsze staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami i narzędziami w dziedzinie programowania. Moim celem jest nie tylko dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań, ale również znalezienie optymalnych ścieżek rozwoju dla moich klientów i partnerów biznesowych.

Skills

Coding Css Dart Flutter Html5 Javascript Jquery Mobile applications Online shop Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item mauricz.tv - serwis VOD

Zaprojektowanie i kompleksowe wdrożenie serwisu VOD mauricz.tv

Portfolio item neobilety.pl - serwis biletowy

Zaprojektowanie i kompleksowe wdrożenie serwisu biletowego neobilety.pl

Portfolio item sekielscy.pl - serwis informacyjny

Zaprojektowanie i kompleksowe wdrożenie serwisu informacyjnego sekielscy.pl