Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Frydman, PL

On Useme since 26 May 2019

Business bag icon

Deals 70

SUCCESSFUL: 70

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 4

POSITIVE: 4

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Terminowo i solidnie, czyli konkretnie. Bez lania wody.

Teksty nas strony główne i podstrony, wpisy blogowe.

Doświadczenie z kilku agencji marketingowych i ponad 5 lat freelancu.

W ofercie także publikacja tekstów blogowych, dobór fraz kluczowych oraz doradztwo wizerunkowe.

Przekonaj się, jak dobrze układa się współpraca z profesjonalnym Copywriterem. Jestem tu dla Ciebie.

Skills

Article Blog Content marketing Copywriting Pre-sell text Product description Seo Specialized Text editing Wordpress

Portfolio

Teksty na stronę główną i podstrony serwisu. Blog.

Praca od samego początku, czyli znalezienie fraz kluczowych, analiza ich popularności, zaplanowanie układu strony głównej i podstron, uzupełnienie tekstem poszczególnych sekcji. Prowadzę tam również blog.

Tematyczne artykuły blogowe

Oto przykłady tego, jak specjalistyczną wiedzę branżową można przełożyć na zrozumiałe dla każdego wpisy blogowe.

Teksty na stronę główną i podstrony serwisu.

Zaprojektowanie układu strony i napisanie treści poszczególnych sekcji.

Wpisy blogowe z branży automotive

Szeroko rozumiana motoryzacja w krótkich i apetycznych wpisach blogowych.

Opinions

no avatar
AdrianJochymczyk
on 2021-12-03
Wystawiona opinia
Dostałem ofertę dokładnie dopasowaną do moich potrzeb. Wykonane wszystko w terminie. Wszystkie prace były na bieżącą konsultowane. Nie mam żadnych uwag do wykonnego zlecenia. Ze współpracy jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu bo tak powinna wyglądać każda współpraca.

Freelancer's reply

no avatar
Rafał Znamirowski
on 2021-12-03
Dziękuję za pozytywną opinię oraz doskonałą komunikację w trakcie naszej współpracy. Cieszę się bardzo, że spełniłem Pańskie oczekiwania i oczywiście pozostaję do dyspozycji na potrzeby kontynuacji projektu. Pozdrawiam serdecznie, Rafał Znamirowski
HouseOfData
HouseOfData
on 2021-06-12
Wystawiona opinia
Z Panem Rafałem rozpoczęliśmy współpracę ponad pół roku temu od wpisu blogowego. Dziś Pan Rafał jest niezastąpioną, wirtualną częścią naszego zespołu. Polecając usługi Pana Rafała, w zakresie copywritingu, mamy pewność, że zostaną wykonane w pełni profesjonalnie a Pan Rafał chętnie podzieli się obszerną wiedzą z zakresu marketingu internetowego.

Freelancer's reply

no avatar
Rafał Znamirowski
on 2021-06-14
Dziękuję za tę bardzo miłą opinię oraz za możliwość współpracy z profesjonalną firmą, która specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z nośników cyfrowych. Celowo podkreślam fakt, że dla teamu House of Data autentyczne najważniejsza jest satysfakcja klienta, który ma problem z uszkodzonym dyskiem twardym, pendrivem lub smartfonem, albo chce odzyskać wzór czy PIN do ekranu blokady Android. Polecam!
no avatar
GW
on 2021-01-22
Wystawiona opinia
Pan Rafał jest profesjonalistą w kwestii pisania tekstów blogowych. Samodzielnie wymyśla ciekawe tematy a następnie jeszcze ciekawiej je opisuje. Dodatkowo zna zasady SEO i wie na co trzeba zwrócić uwagę aby dobrze się strona pozycjonowała. Wszystko w założonym terminie. Gorąco polecam!

Freelancer's reply

no avatar
Rafał Znamirowski
on 2021-01-22
Bardzo dziękuję za miły komentarz i dotychczasową współpracę. Naturalnie pozostaję do Pańskiej dyspozycji.
no avatar
SDP
on 2021-01-11
Wystawiona opinia
Polecam

Freelancer's reply

no avatar
Rafał Znamirowski
on 2021-01-11
Bardzo miło :) Pozostaję do dyspozycji.

Completed offers 9

  • Do napisania kilku "odważnych" tekstów erotycznych wraz z przekazaniem praw autorskich Poszukujemy osób zaangażowanych i świetnie piszących. Poszukujemy osób dla których temat sexu nie jest tematem tabu, osób które otwarcie i bez skrępowania piszą teksty w tematach erotycznych
  • Potrzebujemy do stałej współpracy osoby, która napisze 2/3 posty tygodniowo dotyczące świata samochodów elektrycznych. Posty mogą być o zróżnicowanej tematyce. ok 2000-2500 zzs.
  • Dzień dobry , poszukuję do stałej współpracy osoby do pisania artykułów blogowych związanych z branżą motoryzacyjną .Głównym celem projektu jest pozyskanie ruchu na stronie i nawiązanie do profilu działalności. Zlecenie jest systematyczne . 5 tekstów miesięcznie po 1200zzc Proszę o propozycję cenową za 5 tekstów. Pozdrawiam.
  • Poszukujemy do stałej współpracy Copywritera, który przygotuje teksty na firmowego bloga. Tekst gotowy powinien być przygotowany pod SEO. Tematyka: Nowe technologie - odzyskiwanie danych Przykładowe tematy: - Co zrobić kiedy twój pendrive prosi o formatowanie - Dlaczego mój dysk przestał działać - Zalanie telefonu co zrobić - Uszkodzona głowica w dysku jak odzyskać dane - Zwarcie elektroniki w dysku - Uszkodzona płyta główna w telefonie - co zrobić Do napisania będą 2 wpisy miesięcznie po około 2000- 2500 znaków. Poszukujemy uczciwej, terminowej i rzetelnej osoby do stałej współpracy. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie: 1. Przykładowe teksty napisane pod SEO 2. Propozycja stawki za 2 teksty
  • Uwaga, ze względu na ograniczoną ilość znaków które można zamieścić w opisie - szczegółowe informacje pomagające w wycenie dostępne są w załączonym pliku Copywriter.docx! ------ Poszukuję copywritera do stałej współpracy w zakresie pisania tekstów na nasz serwis www jak i dla naszych klientów. W tej chwili tworzymy nową wersję naszej strony wraz z poszerzeniem bazy produktowej. Działamy w branży produktów reklamowych z nadrukiem / grawerem. Ponieważ będzie to długotrwała współpraca nie jesteśmy w stanie określić całkowitej ilości tekstów do napisania, ponieważ zaczynamy od nowego opracowania już wprowadzonych do sprzedaży produktów (około 10-12 kategorii), ale po wykonaniu tej pracy od razu będzie poszerzana nasza baza o kolejne kategorie produktów. Z powyższego względu prosimy o podanie ceny za 1 tekst z każdej potrzebnej nam kategorii przy uwzględnieniu w wycenie ich sporej ilości. Po wybraniu jednej z ofert przed zleceniem większego zakresu zlecimy napisanie po jednym tekście przykładowym np. jeden opis kategorii, jeden opis produktu. Jeżeli jakość będzie satysfakcjonująca zaczniemy pracę nad całością i sukcesywnym zlecaniem kolejnych tekstów. Niewykluczona również kompleksowa obsługa w zakresie prowadzenia naszych profili w mediach społecznościowych np. Facebook. Prosimy o podanie: - Ceny za kompletny tekst na stronę kategorii - Ceny za wpis na blogu - Ceny za opis produktu
  • Głównym celem projektu jest pozyskanie ruchu organicznego na główną stronę (sklep) Adres bloga : https://mikrusy.pl/naprawa/ Adres sklepu: https://mikrusy.pl/ Przykładowa tematyka: Jak wymienić szybkę aparatu w iPhone 10 ? Jaka szybka ładowarka do samochodu ? Standardy szybkiego ładowania w telefonie Jaki HUB USB wybrać ? Śrubki do laptopa - kup cały zestaw serwisowy w dobrej cenie. Ogólnie tematyka jest bardzo dowolna. Ważne żeby nawiązywała do produktów w naszym sklepie https://mikrusy.pl/ Osoba musi sobie też dać radę z poszukaniem grafiki (z naszej strony), dodaniem ewentualnego filmu z YouTuba oraz dodaniem artykułu do bloga. Z wybraną osobą chciałbym nawiązać dłuższą współpracę.
  • Witam, poszukuję osoby która będzie w stanie wykonać teksty na moją stronę, które będą zachęcać odwiedzających do skorzystania z widniejących tam usług. Teksty będą opisywać usługi związane z projektowaniem, tworzeniem i utrzymywaniem stron internetowych dla małych i średnich firm. Ilość potrzebnych tekstów i ich rozmieszczenie można zobaczyć tutaj: https://www.divcraft.pl/ Zależy mi na chwytliwości, krótkim i przyjaznym przekazie, oraz żeby klient miał poczucie zrozumienia jego potrzeb po przeczytaniu. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów. Stawkę ustalimy wspólnie po konsultacji. Jest to oferta z możliwością dłuższej współpracy w przyszłości, ponieważ będę potrzebował również teksty dla moich przyszłych klientów.
  • Zlecę artykuł na bloga 4000- 5000 zzs . Tematyka dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja.
  • Witam, Zlecę opracowanie tekstów SEO na stronę pod Yoast o tematyce dezynfekcji z uwzględnieniem moich urządzeń z podparciem się treścią którą prześlę. Do opisania będą 24 kategorie tematyczne min. dezynfekcja w szpitalach, domach opieki, banki itp. Znajomość Yoast SEO mile widziana.