Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Pozezdrze, PL

On Useme since 29 April 2019

Business bag icon

Deals 20

SUCCESSFUL: 20

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Słowo pisane towarzyszy mi od wielu lat i z całkowitym przekonaniem mogę stwierdzić, że wypełnia mnie ogromna pasja i szacunek do języka. W młodzieńczych latach tworzyłem mniej, lub bardziej, poczytne opowiadania, które publikowałem na blogu i popularnych serwisach dla amatorskich pisarzy. Od ponad 5 lat związany jestem z copywritingiem, którego to z początku nie traktowałem jako planu na przyszłość, ani tym bardziej sposobu na życie. Niemniej jednak przyznać muszę, że nic nie sprawia mi takiej radości, jak właśnie pisanie, w którym potrafię się zatracić na wiele godzin.

Nie narzucam sobie określonej tematyki, gruntowny „research” jest wszystkim, czego potrzebuję, by stworzyć wartościowy artykuł.

W przeszłości prowadziłem strony na Facebooku, które odnosiły większy, lub mniejszy sukces – jednak od początku aż do samego końca, to właśnie ja byłem ich autorem i pomysłodawcą. Szlifuję także swoje umiejętności w dziedzinie grafiki komputerowej.

Skills

Article Blog Buzzmarketing Copywriting Pre-sell text Script Social media

Completed offers 1

  • Przepisywanie własnymi słowami gotowych materiałów prasowych. Zlecenie stałe. Ma być wykonywane w miarę doraźnie. Teksty od 2 to 3,5 tys. znaków. Szukamy najlepiej studentów polonistyki. Wybierzemy ofertę najbardziej korzystną cenowo. Proszę o wycenę jednego tekstu. Materiałów zleconych może być od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcznie.