Przemysław Jagielski

Przemysław Jagielski

Joined on: 2016-11-12
Szczecinek, Poland
Verified

W i Poza Ekranem #2

Druga edycja turnieju W i Poza Ekranem, odbywająca się w Zespole Szkół nr. 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku. W czasie tego turnieju odpowiadałem za obsługę sprzętową graczy, utrzymanie serwera głosowego TeamSpeak 3, ogólną obsługę techniczną turnieju oraz konsultacje techniczne wewnątrz zespołu organizatorów.

http://wipe.zs1ken.pl/ download:

W i Poza Ekranem #3

Trzecia edycja turnieju W i Poza Ekranem, odbywająca się w Zespole Szkół nr. 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku. W czasie prac zespołu organizacyjnego turnieju odpowiadam za ogólną organizację techniczną turnieju, kwestie techniczne oraz wspomaganie zespołu organizacyjnego. W czasie samego eventu będę odpowiadał za sprzęt będący na sali rozgrywek, nagłośnienie, reagowanie na problemy techniczne natury Software/Hardware/Network.

http://wipe.zs1ken.pl/

Szczecinecka Akademia Ratownictwa

Dla Szczecineckiej Akademii Ratownictwa została stworzona strona internetowa w oparciu o wytyczne opracowane przez Związek Harcerstwa Polskiego na bazie szablonów opublikowanych na licencji GNU/GPL. Obecnie odpowiadam za obsługę techniczną witryny oraz jej hostowanie.

https://sar-szczecinek.pl/

No reviews.