Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Gdańsk

On Useme since 19 June 2023

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Filmowiec, od kiedy pamiętam. Jednak zawodowo jakomontażysta pracuję ponad 4 lata. Obrabiam materiał głównie w Adobe Premier Pro.

Jestem dumny, że w ostatnich 2 latach stworzyłem ok. 6 krótkometrażowych filmów fabularnych. Całość projektów pociągnąłem samodzielnie.

Jestem doświadczonym montażystą filmowym, skupiającym się na efektywności w pracy. Działam, aby praca była szybsza i lepsza poprzez programowanie skrótów klawiszowych, automatyzację układania folderów oraz ciągłe poszerzanie wiedzy o nowe skróty klawiszowe i usprawnianie workflow.

Posiadam silną samoorganizację, co pozwala mi samodzielnie inicjować i ukończyć własne projekty, niezależnie od zewnętrznej motywacji. Z połączenia mojego skupienia na efektywności oraz silnej samoorganizacji, jestem gotowy na nowe wyzwania i dostarczenie doskonałych filmów w profesjonalnym środowisku.

Skills

3d Animation Graphics Layout design Motion graphics Photography Promotional video Video Videoblog Video editing Video editing

CV / Résumé

Feb 2023 - Apr 2023

Zarządzający działem filmowym/ montażysta

TBN

Wtej telewizji dowiedziałem jak działać w chaosie nauczyłem się działać pod presją przy montażu programu z wiadomościami. praca z green screenem.

Sep 2019 - Now

Off Stage

Montażysta/ Operator Kamery Jako podwykonawca pracuję w Offstage od wielu lat. Nauczyłem się tam wielu technicznych aspektów np. różnice między dsykami HDD i SSD. Czyli jak bezpiecznie przechowywać pliki

Mar 2018 - Mar 2019

Asystent Montażysty/ Asystent Operatora

TVN

Asystent Montażysty/ Asystent Operatora Poznałem podstawy: jak dobierać workflow do projektu jak organizować plik

Jun 2017 - Sep 2023

Montażysta (Freelancer)

Freelancerka

Wykonywałem różnorodne zadania montażowe. - zmontowałem ponad 50 różnego rodzaju spotów - zmontowałem ponad 80 filmów edukacyjnych - montowałem amatorskie materiały klientów przez lat

Portfolio

Ogólne Portfolio

Playlista z wybranymi filmami

Completed offers 1

  • I will commission the preparation of a cool vacation video based on the short videos and photos that I will provide.