Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Michałowo, PL

On Useme since 14 July 2020

Business bag icon

Deals 29

SUCCESSFUL: 29

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

My passion is creating websites and programming. For the first time I tried to write the code in 1993 on the Amiga 600 computer. I have varied professional experience but now I focus my career on programming. I am constantly expanding my knowledge, especially in JavaScript, React-js, Node-Express and WordPress. Also I have experience in SEO optimization. I like to design websites and willingly take on new challenges.

Skills

Aws Bootstrap Cms Coding Frontend General applications Git Html5 Javascript MongoDB Online shop Php React Redux Rwd Web development Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item Immorise

Website for local public institution.

Portfolio item DrAnna.pl

Demo of e-commerce website

Portfolio item Tcats.pl

Adaptacja i zakodowanie motywu do szablonu Wordpress z użyciem biblioteki Understrap.

Portfolio item Grzmot.pl

Design and developing of website for sport club Grzmot.

Portfolio item Pro Developer

Strona portfolio Pro Developer wykonana w technologii React Redux z Styled Components.

Portfolio item Strona artystki Beaty Cedrzyńskiej

Language school website.

Portfolio item Domedekor

Website created in React Redux Router technology.

Portfolio item GOK Michałowo

Layout project for SPA centre website.

Completed offers 4

  • Poszukuję wykonawcy prostej strony językowej w Wordpress, budowanej na bazie szablonu. Strona to maksymalnie 4 podstrony statyczne, bez modułów dodatkowych. Pojawią się jedynie oferty kursów językowych, ich ceny, kontakt, opisy poszczególnych kursów i metod. Teksty dostarczam. Ważne, aby strona miała blog, który można uruchomić później. Będzie potrzebne także przekierowanie do mediów społecznościowych oraz formularz kontaktowy.
  • ZLECĘ OPTYMALIZACJĘ SKLEPU INTERNETOWEGO PRZEDE WSZYSTKIM W CELU PRZYSPIESZENIA JEJ DZIAŁANIA ORAZ DOBREGO OKA DLA ROBOTÓW GOOGLA - CZĘŚĆ RZECZY, KTÓRE POTRAFIŁEM ZROBIĆ TO ZROBIŁEM - RESZTĘ POZOSTAWIAM PROFESJONALIŚCIE ;)
  • Do zrobienia header na desktop i mobile, woocommerce z elementorem pro Desktop 1. Z prawej strony od logo ma być kolejno: - wyszukiwarka (najlepiej jakby dalo sie zrobić zeby po kliknieciu w lupke, pojawialo sie nizej pole do wyszukiwania, mniej wiecej jak na mosquito.pl - moje konto (trzeba to jakos ogarnac zeby to w ogole dzialalo, czyli logowanie/rejestracja cos w tym stylu, dobrze jakby sie dalo zrobic tak jak np. mosquito.pl) - ulubione,wishlist (na pewno gdy na liscie nie ma nic, to te 0 ma sie w ogole nie pojawiac, np. caraptree.pl ma tak zrobione. Ja to zrobiłem pluginem TI Wishlist, jeżeli masz jakieś ciekawsze rozwiązanie to śmiało) - koszyk Mobile Tutaj najlepiej jakby się udało zrobić ten dolny pasek jak na mosquito.pl
  • Potrzebuje kogoś kto dostosuje mi szablon pod sklep na wordpressie/ wocommerce, aby wyglądał jak na wersji demo. Szablon już kupiony i zainstalowany.