Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Działoszyce, PL

On Useme since 30 September 2021

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 0

DISPUTED: 1

FAILED: 0

About me

Witam,

Jestem stundentem pierwszego roku kierunku Automatyka i Robotyka. Od zawsze interesowałem się i dalej interesuje się nowinkami technologicznymi i komputerami.

Obecnie pracuje na stanowisku Junior Softwere Developer, lecz nie zatrzymuje mnie to, żeby dalej rozwijać swoje zainteresowania, do których można zaliczyć tworzenie stron internetowych, projektowanie ich, czy zarządzanie i tworzenie sklepów internetowych,

Sumienność, zaangażowanie oraz konsekwencja pracy to kilka z moich cech, które pozwoliły mi wejść do świata IT. Język angielski na poziomie C1/C2 oraz łatwość rozmowy z ludźmi, analityczny umysł i łatowść w rozwiązywaniu problemów to klucz do sukcesu, który mogę zapewnić.

Chciałbym poszerzać swoje umiejętności, uczyć się nowych rzeczy, a jednocześnie otrzymywać wynagrodzenie za moją pasje :)

Specjalizuję się wrobieniu SinglePageAplication wykonanych w angularze, lecz żadna strona mi nie straszna.

Zapraszam do kontaktu !

Skills

Angular Api Coding Css Frontend Html Html5 Javascript Online shop Payment module Slicing html Typescript Web development Web site

Portfolio

Portfolio item
Dashboard-hobby

Zdjęie przedstawia widok dashboardu zrobionego w wolnej chwili w ramach praktyki. Cały dashboard był responsywny, widok mobilny również został stworzony.