Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 17 March 2023

About me

Jestem copywriterem z doświadczeniem w branży marketingowej. Doskonale rozumiem jak ważna jest umiejętność przekazania treści w sposób przyciągający uwagę potencjalnych klientów. Posiadam także szeroką wiedzę z zakresu SEO, co pozwala mi na tworzenie treści, które są nie tylko ciekawe, ale i łatwo znajdujące się w wynikach wyszukiwania.

Doświadczenie w branży e-commerce pozwala mi na tworzenie treści, które są skuteczne w zachęcaniu do zakupów.

Mój styl pisania jest klarowny i przystępny dla odbiorcy, a jednocześnie atrakcyjny wizualnie. Dzięki temu moje treści są łatwe do zrozumienia - przyciągają uwagę czytelnika. Zawsze staram się dopasować styl pisania do charakteru i potrzeb klienta, co pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów w sprzedaży. Edycja czy korekta tekstu to mój chleb powszedni. :)

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości treści, które będą skuteczne w przyciąganiu uwagi klientów, to właśnie znalazłeś idealnego copywritera. Z przyjemnością pomogę Ci w osiągnięciu sukcesu!

Skills

Article Blog Copywriting E-commerce Editing E-marketing Facebook Fanpage Pre-sell text Product description Psychology Search optimization Sector Seo Service description Social media Specialized Text editing

CV / Résumé

Feb 2021 - Now

Copywriter

TerraVege S.C.

Piszę dla firmy opisy produktów spożywczych. Otrzymuję listę produktów, których potrzebuje firma i tworzę opisy w odpowiednim stylu. Wymyślam również przepisy kulinarne wykorzystujące oferowane produkty. Zawsze mam na względzie słowa kluczowe.

Apr 2020 - Now

Freelancer

Pojedyncze zlecenia

Jako freelancer specjalizujący się w copywritingu i SEO, realizuję pojedyncze zlecenia dla różnych firm. Moje usługi polegają na tworzeniu tekstów reklamowych, opisów produktów, artykułów blogowych i optymalizacji treści pod kątem SEO.

Portfolio

mozzarella_violife_gastro.pdf
Opis produktu pod SEO

Proszę wpisz w Google 'wegańska mozzarella Violife do pizzy' i zobacz na której jest pozycji. Jeden z przykładów opisu produktu jakim jest kontrowersyjny produkt - wegańska mozzarella. W każdym opisie dbam o standardy SEO. Jest efekt. :)

Opis_laptop.pdf
Opis Laptopa

Krótki, zoptymalizowany pod SEO opis laptopa, zachęcający do zakup.

SEO-przyszłość.pdf
Przyszłośc SEO

Artykuł przygotowany na blog hobbystyczny dotyczący SEO.

artykul_o_jakosci_piwa.pdf
Jak zapewnić jakość piwa

Artykuł o jakości piwa, napisany w lekko luźnym stylu na potrzeby Klienta.