Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Bydgoszcz, PL

On Useme since 16 April 2018

Business bag icon

Deals 131

SUCCESSFUL: 131

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Taki trochę inny copywriter. Od 15 lat wspieram firmy swoimi tekstami, również od 15 lat zajmuję się e-handlem. Rozumiem nadzieje i obawy klientów (oraz ich klientów) i dlatego dostarczam rozwiązania. Nie sprzedaję znaków - przygotowuję treści, które sprzedają, zachęcają, wzbudzają potrzeby, które czyta się z przyjemnością.

Rozumiem, że nie masz czasu, nie masz weny albo po prostu nie do końca wiesz, co trzeba zrobić. Dlatego rozmawiamy. Masz brief, specyfikację, notatki albo e-maile? To świetnie. Ale jeżeli ich nie ma, to nic nie szkodzi. Na początku potrzebuję tylko trochę Twojego czasu, aby zrozumieć, w czym rzecz. A gdy zrozumiem Twoją firmę, Twoje oczekiwania i Twoich klientów, to jesteśmy o krok bliżej do celu.

Jesteś ekspertem od kilkunastu rzeczy - ja też. Znam się na wielu rzeczach, ale nie na wszystkich. Jeżeli nie będę w stanie Ci pomóc na najwyższym poziomie, to szczerze napiszę Ci o tym. Nie porzucaj ciekawego pomysłu tylko dlatego, że inni nie poradzili sobie z nim. Napisz do mnie i pom

Skills

Article Blog Copywriting Editing Online lessons Product description Sector Service description Social media Specialized Text editing

Portfolio

Piszę skuteczne treści sprzedażowe

Platformy sprzedażowe takiej jak Allegro albo strony internetowe służące sprzedaży produktów i usług (landing page) wymagają maksymalnej skuteczności. Jako spec od e-handlu przeprowadziłem ponad 20 tysięcy rozmów sprzedażowych - wiem, co sprzedaje.

Zbudowałem obszerną ofertę sprzedażowo-reklamową d

Dużo tekstu i specjalistyczny żargon. Dodatkowo materiały maklera nie mogły być zmieniane, wolno było jedynie nanieść poprawki językowe. Całość wyszła świetnie, zarówno moje treści, jak i poprawki.

Komunikacja dużego e-sklepu spożywczego

Bodajże największy e-sklep w Polsce w swojej kategorii: stale wspieram go w tworzeniu komunikacji ze swoimi klientami. Tworzę teksty na stronę główną, na wszystkie podstrony, a także treść dla wszystkich e-maili.

Tekst reklamowy

Piszę bardzo dużo tekstów reklamowych i sprzedażowych, właściwie to większość z tego, co tworzę, ma taki charakter. Nawet opisy produktu: można mieć coś tam, co zapełni lukę, a można mieć fajne teksty, które nakłaniają do zakupów. Moimi...

Opinions

Baltic
Baltic
on 2018-12-11
Wystawiona opinia
Świetny wykonawca. Jako BrandCreators.pl robimy wszystko, aby pracować z najbardziej utalentowanymi wykonawcami i śmiało możemy powiedzieć że Piotrek do takich właśnie należy :)

Freelancer's reply

Piotr Tomilicz
Piotr Tomilicz
on 2018-12-11
Po kilku minutach od przeczytania opinii wciąż mogę napisać jedynie dziękuję. Nawet nie wiedziałem, że useme pozwala wystawić opinię. :-) To, że na nią zasłużyłem w firmie o TAKICH standardach i TAKIM podejściu, jest nagrodą samą w sobie. I oczywiście BrandCreators.pl zasługują na ogromny plus. Pierwszy kontakt i konkrety. Tak przedstawione, że nie miałem dodatkowych pytań. Płatność w terminie i - jak widać - ogrom własnej inicjatywy. Już zazdroszczę przyszłemu wykonawcy dzieła dla BrandCreators.

Completed offers 3

  • Zlecę napisanie opisów produktów do sklepu internetowego - łóżka + stoliki nocne. 30 tekstów do 15 produktów (15 krótkich tekstów + 15 długich). - około 300-350 zzs krótki tekst - około 1000-1200 zzs długi tekst - opisy przyjazne SEO - zawierające słowa kluczowe - bez kopiowania treści
  • Przedmiotem zlecenia jest wnikliwe opracowanie (wraz z koncepcją) tekstu typu case-study, który ma z pozycji bohatera tekstu sugestywnie nakłaniać odbiorce tekstu do zakupu/skorzystania z usługi. Tekst ma przede wszystkim: - Uchwycić nagłówkiem/wstępem - Zbudować/wytworzyć wiarygodność - Przedstawić problematykę - Zaproponować rozwiązanie - Przedstawić efekty, przebieg stosowania tego rozwiązania - Sprzedaż produkt/usługę Mile widziane doświadczenie w zakresie psychologii/marketingu/socjotechniki itd. ZLECENIE TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA OSÓB MAJĄCYCH DOŚWIADCZENIE W PISANIU TEKSTÓW SPRZEDAŻOWYCH. Możliwa stała współpraca przy kolejnych zleceniach dla tego klienta. Oferta ważna gdy jest widoczna w serwisie - Prosimy o składanie ofert.
  • Zlecenie polega na opracowaniu 50 chwytów reklamowych według wytycznych promujących poradnik o określonym temacie. 1 chwyt = para (30 znaków, 40 znaków, 60 znaków)