Piotr Tomilicz

Piotr Tomilicz

Joined on: 2018-04-16
Bydgoszcz, Poland
Verified
SKILLS: articlecopywritingeditingonline lessonsproduct descriptionservice descriptionspecializedtext editing

Komunikacja dużego e-sklepu spożywczego

Bodajże największy e-sklep w Polsce w swojej kategorii: stale wspieram go w tworzeniu komunikacji ze swoimi klientami. Tworzę teksty na stronę główną, na wszystkie podstrony, a także treść dla wszystkich e-maili.

download:

Zbudowałem obszerną ofertę sprzedażowo-reklamową dla spółki zajmującej się inwestycjami giełdowymi

Dużo tekstu i specjalistyczny żargon. Dodatkowo materiały maklera nie mogły być zmieniane, wolno było jedynie nanieść poprawki językowe. Całość wyszła świetnie, zarówno moje treści, jak i poprawki.

download:

Tekst reklamowy

Piszę bardzo dużo tekstów reklamowych i sprzedażowych, właściwie to większość z tego, co tworzę, ma taki charakter. Nawet opisy produktu: można mieć coś tam, co zapełni lukę, a można mieć fajne teksty, które nakłaniają do zakupów. Moimi klientami są małe, średnie i duże firmy, które chcą podnieść swoją sprzedaż, załagodzić kryzys lub zmienić punkt widzenia swojego klienta, oferując coś zupełnie nowego.

download:

Chwyty reklamowe promujące poradnik

experience: positive | written:

Comment: Świetny wykonawca. Jako BrandCreators.pl robimy wszystko, aby pracować z najbardziej utalentowanymi wykonawcami i śmiało możemy powiedzieć że Piotrek do takich właśnie należy :)

Freelancer's reply: Po kilku minutach od przeczytania opinii wciąż mogę napisać jedynie dziękuję. Nawet nie wiedziałem, że useme pozwala wystawić opinię. :-) To, że na nią zasłużyłem w firmie o TAKICH standardach i TAKIM podejściu, jest nagrodą samą w sobie. I oczywiście BrandCreators.pl zasługują na ogromny plus. Pierwszy kontakt i konkrety. Tak przedstawione, że nie miałem dodatkowych pytań. Płatność w terminie i - jak widać - ogrom własnej inicjatywy. Już zazdroszczę przyszłemu wykonawcy dzieła dla BrandCreators.

See all opinions...